• Piyasalar
  • up
    BIST 100
    94896
  • down
    USD
    5.8598
  • up
    EURO
    6.513
  • down
    GBP
    7.5137
  • down
    Altın
    279.618
  • TGRT Haber Arama
  • TGRT Haber Facebook
  • TGRT Haber Twitter
  • TGRT Haber Youtube
  • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 24.05.2019 - 13:52 Yorum : 0

A Milli Takım kadrosu açıklandı

A Milli Takım’ın Yunanistan, Özbekistan, Fransa ve İzlanda maçları aday kadrosu açıklandı. Nazım Sangare, Cengiz Umut Meraş ve Ömer Ali Şahiner ilk kez kez A Milli Takım kadrosuna çağrılan isimler oldu.

A Milli Takım kadrosu açıklandı

A Milli Takımımızın Yunanistan ve Özbekistan ile oynayacağı özel maçlar ile 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde Fransa ve İzlanda ile yapacağı karşılaşmaların aday kadrosu açıklandı.

KALECİLER

Fehmi Mert Günok, Gökhan Akkan, Sinan Bolat, Uğurcan Çakır
DEFANS

Mehmet Zeki Çelik, Nazım Sangare, Ozan Muhammed Kabak, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Merih Demiral, Cengiz Umut Meraş, Emre Taşdemir, Hasan Ali Kaldırım
ORTA SAHA

Abdülkadir Ömür, Cengiz Ünder, Deniz Türüç, Dorukhan Toköz, Efecan Karaca, Emre Belözoğlu, İrfan Can Kahveci, Mahmut Tekdemir, Oğuzhan Özyakup, Okay Yokuşlu, Ozan Tufan, Yunus Mallı, Yusuf Yazıcı, Hakan Çalhanoğlu, Ömer Ali Şahiner

FORVET

Burak Yılmaz, Cenk Tosun, Enes Ünal, Güven Yalçın, Kenan Karaman

Etiketler : a milli takım
 
 

YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
1
Alanyaspor
7
4
2
1
5
14
2
Sivasspor
7
3
3
1
5
12
3
Trabzonspor
7
3
3
1
4
12
4
Konyaspor
7
3
3
1
4
12
5
Fenerbahçe
7
3
2
2
4
11
6
Başakşehir
7
3
2
2
3
11
7
Antalyaspor
7
3
2
2
0
11
8
Gaziantep FK
7
3
2
2
-1
11
9
Malatyaspor
7
3
1
3
6
10
10
Galatasaray
7
2
4
1
0
10
11
Göztepe
7
2
3
2
1
9
12
Beşiktaş
7
2
2
3
-2
8
13
Denizlispor
7
2
2
3
-2
8
14
Ankaragücü
7
2
2
3
-5
8
15
Çaykur Rizespor
7
2
2
3
-5
8
16
Kasımpaşa
7
2
1
4
-4
7
17
Gençlerbirliği
7
0
3
4
-6
3
18
Kayserispor
7
0
3
4
-7
3
Süper Lig Fikstür
8.Hafta Maçları
18.10.2019 20:30
Galatasaray  -  Sivasspor
19.10.2019 15:00
Antalyaspor  -  Gençlerbirliği
19.10.2019 17:30
Trabzonspor  -  Gaziantep Futbol Kulübü A.ş.
19.10.2019 17:30
Başakşehir  -  Göztepe
19.10.2019 20:00
Ankaragücü  -  Beşiktaş
20.10.2019 14:00
Kayserispor  -  Kasimpaşa
20.10.2019 16:30
Alanyaspor  -  Rizespor
20.10.2019 19:00
Denizlispor  -  Fenerbahçe
21.10.2019 20:00
Konyaspor  -  Yeni Malatyaspor
© 2004 - TGRT Haber