Tgrt Haber
29 Şubat 2024 15:07 - Güncelleme : 29 Şubat 2024 18:50

Ananas, tesbih, halı sahada dostluk maçları ne anlama geliyor? Aziz Yıldırım’ın sözleri sonrası trend oldu

Ananas, tesbih, halı sahada dostluk maçları ne anlama geliyor? | Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım’ın Dursun Özbek’in "İnternete baktığınız zaman mesela ananas, tesbih, şike, halı sahada dostluk maçları deyin bir girin bakın ne çıkıyor karşınıza.” Sözlerine cevabı sonrası Ananas tesbih halı sahada dostluk maçları Google’da en çok arananlar arasına girdi. İşte Aziz Yıldırım’ın o açıklamaları!

Editör: TGRT Haber / Kaynak: TGRT Haber
Ananas, tesbih, halı sahada dostluk maçları ne anlama geliyor? Aziz Yıldırım’ın sözleri sonrası trend oldu
Aziz Yıldırım,Dursun Özbek,Fenerbahçe,Galatasaray,FETÖ

Ananas, tesbih, halı sahada dostluk maçları! Aziz Yıldırım’ın Dursun Özbek’in “Ananas, tesbih, halı sahada dostluk maçları” sözlerine verdiği yanıt spor camiasında gündem oldu. İşte detaylar…

“ANANAS, TESBİH, HALI SAHADA DOSTLUK MAÇLARI”

Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in bugün yaptığı, "İnternete baktığınız zaman mesela ananas, tesbih, şike, halı sahada dostluk maçları deyin bir girin bakın ne çıkıyor karşınıza. Sanki bunları ben yapmışım gibi adamlar çıkıyorlar, Hacivat-Karagöz perdesinde bir sürü şey söylüyorlar. Onlara bir abi tavsiyesi; hiç boşuna uğraşmayın çünkü içinde bulunduğunuz ateş üfleyerek sönmez" açıklamalara yazılı bir metin paylaşarak cevap verdi. 3 Temmuz sürecinde FETÖ ile mücadelesini hatırlatan Yıldırım, "Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in bugün yapmış olduğu açıklamaları dikkatle izledim. Kendisine, Google’da "Fetöcü kulüp" şeklinde arama yapıldığında karşısına hangi kulübün çıktığını sormakla birlikte, "sarı-lacivert duvar", "ne şikesi memleket elde gidiyor", "50.000 kişi ile sivil darbe yapacaklardı" kelimelerini de aramasını ve karşısına çıkan sonuçları incelemesini tavsiye ederim. Yine bu Başkana, Şike Kumpası İddianamelerini, FETÖ Çatı Davası, Selam Tevhit, Ergenekon Kumpas İddianamelerini, Yargıtay Başsavcılığı Mütalaalarını ve yine Cumhurbaşkanlığı İnternet Sitesinde yayınlanan 15 Temmuz kitapçığını okumasını ve okuduğundan anladıklarını da kamuoyu ile paylaşmasını tavsiye ediyorum.

Ananas, tesbih, halı sahada dostluk maçları ne anlama geliyor? Aziz Yıldırım’ın sözleri sonrası trend oldu - 1. Resim

3 Temmuz ruhu ölmemiştir. Dipdiri bir şekilde ayaktadır. Bu ruh Ünal Aysal tarafından dile getirilen "bu ateş üflenerek sönmez" sözünü nasıl paramparça etmiş ise bugün de Dursun Özbek’in benzer sözlerini paramparça eder, edecektir. Fenerbahçe camiası, Dursun Özbek ve benzerleri korkup, sinerken, onların suyuna giderken FETÖ’ye savaş açmış ve kazanmış bir camiadır. O gün FETÖ’nün değirmenine su taşıyanlar malumdur. Bunlar arasında Galatasaray’ın eski başkanları ve mensupları da vardır. FETÖ’ye karşı verilen mücadelede ortada olmayan bu kişiler benim nazarımda FETÖ yandaşıdır. Onlarla mücadelem bitmemiştir. Tarih onların da eninde sonunda yargı önüne çıktığına ve hesap verdiğine şahitlik edecektir" ifadelerini kullandı.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...