27˚
İstanbul
27˚
hafif yağmur
Nem %48
Rüzgar 7.68 /s
Pazartesi
27˚/20˚
Salı
27˚/20˚
Çarşamba
25˚/19˚
Perşembe
26˚/18˚
29 Mayıs 2022 Pazar
2017-02-11 21:32:21

Bursa'da isyan ettiren penaltı kararı

Bursaspor - Fenerbahçe maçındaki hakem tartışılan kararlara imza attı.

Bursa'da isyan ettiren penaltı kararı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Bursaspor  - Fenerbahçe maçında iki önemli tartışmalı pozisyon yaşandı! Hakem Halil Umut Meler'in verdiği penaltı kararları sonrası büyük tartışmalar yaşandı.

Eski hakem Deniz Çoban, Bursaspor - Fenerbahçe maçındaki ilk penaltıyla iligli ilginç bir yorumda bulundu.

Deniz Çoban, 20 dakikada Fenerbahçe'nin kazandığı penaltının ardından, dün oynanan Kardemir Karabükspor - Beşiktaş maçındaki tartışmalı karar için sosyal medya hesabından ''Dünkü penaltı (Karabük - Beşiktaş) değilse; bu hiç değil! Bu penaltıysa; dün Beşiktaş'ın pozisyonu 1000 kere penaltı!...'' mesajını paylaştı.

Spor yorumcusu Erman Toroğlu da devre arasında Aspor'da bu pozisyonu değerlendirdi. Toroğlu pozisyonla ilgili ''Sivok'un pozisyonu net penaltı, Jovic'in ikinci sarı ve kırmızı kartı da net'' ifadelerini kullandı.

88. DAKİKADA TARTIŞMALI BİR PENALTI DAHA! FENERBAHÇE ALEYHİNE.

Mücadelenin 88. dakikasında bu kez Fenerbahçe alyehine verilen penaltı büyük tartışmaya yol açtı. 88. dakikada Kubilay'ın ayağından seken top Kjaer'in eline çarptı ve hakem penaltı kararı verdi. Fenerbahçeli oyuncular Kjaer'in elinin vücuduna yapışık olması nedeniyle uzun süre itirazlarda bulundu.

KARDEMİR KARABÜKSPOR - BEŞİKTAŞ MAÇINDA NELER YAŞANMIŞTI?

Kardemier Karabükspor - Beşiktaş maçının 9. dakikasında Cenk'in vurduğu top Dany'nin eline çarpmış ancak hakem devam kararı vermişti.

Etiketler