Tarih : 24.11.2021 - 13:35 Yorum : 0

CBC Sport uydudan nasıl izlenir? Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları hangi kanaldan şifresiz izlenir?

Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları devam ediyor. Futbolseverler dev karşılaşmaları şifresiz izlemek için ''CBC Sport uydudan nasıl izlenir? Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçları ve Galatasaray ve Fenerbahçe Avrupa Ligi maçları şifresiz nereden yayınlanacak? CBC Sport Frekans bilgileri nedir?'' sorularına odaklandı.

CBC Sport uydudan nasıl izlenir? Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları hangi kanaldan şifresiz izlenir?

Şampiyonlar Ligi'nde heyecanlı maçlar kaldığı yerden devam ediyor. Futbolsevereler bu maçları canlı ve şifresiz izlemenin yollarını arıyor. Bu yıl Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları EXXEN platformundan şifreli şekilde yayınlanıyor. Dev karşılaşmaları şifresiz ve ücretsiz izlemek isteyen taraftarlar ''CBC Sport kanalı nasıl ayarlanır? CBC Sport frekanları nedir?'' sorularının yanıtını arıyor.

CBC SPORT NASIL İZLENİR?

Beşiktaş Şampiyonlar Ligi, Galatasaray ve Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi maçları hız kesmeden devam ediyor. Futbolseverler ''CBC Sport uydudan nasıl izlenir? Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçları şifresiz hangi kanalda? CBC Sport Frekans bilgileri nedir?'' sorularına odaklandı. UEFA Şampiyonlar Ligi Beşiktaş Ajax maçı için geri sayım tamamlandı. 24 Kasım Çarşamba saat 20.45’te yapılacak. Beşiktaş Ajax maçı CBC Sport kanalı üzerinden şifresiz yayınlanacak. Siyah beyazlı ekibi ekran başında takip etmek isteyenler ''CBC Sport uydudan şifresiz nasıl izlenir?'' sorusuna odaklandı.

CBC SPORT CANLI İZLE

CBC SPORT NASIL AYARLANIR?

Futbolun dev karşılaşmalarını izlemek isteyenler CBC Sport ayarlarını nasıl yapacağını merak ediyor. Buna göre CBC Sport:

1.adım

Maçı Türksat çanağından izleyecekseniz; çanak anteninizde bulunan mevcut Türksat LNB'sinin tam olarak sağ bitişiği(arkadan bakınca) 2. LBN'yi yerleştirin. Bu yerleştirme işlemini bant-plastik kelepçe veya multifeed denen 2-3-4... uyduyu izleme şansı veren aparatı alarak da yapabilirsiniz.

2.adım

Azerspace LNB'sini sabitledikten sonra Türksat LNB'sinden gelen kablo ile Azerspace LNB'sinden gelen kabloları birleştirmek için diseq kullanmanız gerekmektedir. Türksat LNB'sinden gelen kabloyu, diseqc'in 1. girişine, Azerspace LNB'sinden gelen kabloyu ise diseqc'in 2. girişine takınız. Diseqc'in ortasındaki giriş ise uydu cihazına Receiver'e gidecektir.

Tek çanakla CBC Sport kanalını izleyebilirsiniz

3.adım

Uydu alıcınızdan Menü-Uydu ekle bölümünden Azersat46 ekleyip bu uydu için Anten/Diseqc ayarlarından diseqc 1-2-3- veya a-b-c olarak seçiniz. Azerspace uydusunun diseqc girişini TV'den de ''2''(B) Türksat'ın TV'den diseqc girişini ise diseqc 1(A) olarak seçiniz.

4.adım

Daha sonra kanalların frekanslarını manuel olarak girip taratın. İdman/ CBC Sport HD / Az TV SD yayınları için cihazına Biss şifre girmeniz gerekecektir.

Önemli! Hotbird'e ayarlanmış çanağınızı Azerspaceye dönüştürmek için Hotbird çanağındaki LNB'yi çıkartıp Türksat çanağınızın arkadan bakınca sağına bant, plastik kelepçe veya multiifeed ile sabitlendikten sonra TV'den Hotbird uydusundan aşağıdaki kanalların frekanslarını taratın. Kanalların biss şifresini girdikten sonra izleyebilirsiniz.

UEFA BEŞİKTAŞ MAÇI CBC SPORT KANALINDAN İZLENİR Mİ?

UEFA Şampiyonlar Ligi 5.haftasında Beşiktaş Ajax maçı için taraftarlar araştırma yapmaya devam ediyor. Vodafone Park Arena’da oynanacak dev karşılaşmayı ekran başında takip etmek isteyen taraftarlar ''UEFA Beşiktaş Ajax maçı hangi kanalda yayınlanacak?'' sorusuna odaklandı. UEFA Beşiktaş Ajax maçı EXXEN platformu üzerinden canlı yayınlanacak. UEFA Beşiktaş karşılaşmalarını şifresiz ve ücretsiz olarak seyretmek isteyen taraftarlar müjdeli haber Azerbaycan kanalı CBC Sport’tan geldi. Futbolseverler Beşiktaş Ajax maçını CBC Sport ekranlarından canlı ve şifresiz izleyebilecek.

CBC SPORT FREKANS AYARLARI NEDİR?

CBC Sport kanalı, AzerSpace 46° uydusundan yayın yapıyor. Uydunuzu AzerSpace 46° ayarladıktan sonra CBC Sport'u frekans ayarlarını girerek izleyebilirsiniz.

CBC Sport uydu ve frekans bilgileri

Uydu: AzerSpace 46°

Frekans: 11135 H 27500

CBC Sport şifresiz nasıl izlenir? Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçları ve Galatasaray ve Fenerbahçe Avrupa Ligi maçları hangi kanalda şifresiz yayınlanacak? CBC Sport Frekans bilgileri nedir? sorularını cevapladık.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
Süper Lig Fikstür
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
© 2004 - TGRT Haber