2022-07-03 09:32:22 | Son Güncelleme : 2022-07-03 09:55:46

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında '3 Temmuz' restleşmesi!

Fenerbahçe ile Trabzonspor, 3 Temmuz'un yıl dönümümde sosyal medya üzerinden kapıştı. Fenerbahçe, "3 Temmuz tartışmaya kapalı" hashtag'iyle video paylaşırken Trabzonspor, UEFA internet sitesinin 'Oyunu Korumak' isimli sayfasının paylaşımıyla cevap verdi. Bordo mavililerin klasörlü gönderisine benzer paylaşım yapan sarı lacivertli takım ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 3 Temmuz'un 10'uncu yıl dönümü mesajını paylaşarak cevap verdi.

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında '3 Temmuz' restleşmesi!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Süper Lig'de 2010-11 sezonu sonrası yaşanan '3 Temmuz' süreci, tartışması iki ezeli kulüp arasında devam ediyor. 3 Temmuz'un ilk dakikalarında sosyal medya hesabından "3 Temmuz tartışmaya kapalı" etiketiyle bir video paylaşımı yapan Fenerbahçe, "Bugün, bir 3 Temmuz'da daha, bu kez her şey bambaşka! Bugün, bir 3 Temmuz'da daha, hırsımız ilk günden fazla! Bugün, bir 3 Temmuz'da daha, vakur duruşumuzla, Biz susuyoruz!" notunu düştü.

TRABZON'DAN UEFA'LI GÖNDERME

Sarı laciverlilerin bu paylaşımına Trabzonspor'dan ise cevap gecikmedi. Bordo mavililer, UEFA internet sitesinin 'Oyunu Korumak' isimli sayfasının paylaşımını yaparak  "3 Temmuz - UEFA - Şikeci Futbol Kulüpleri Listesi - Malumun İlanı" ifadeleriyle karşılık verdi.

ERDOĞAN'IN MEKTUBUNU PAYLAŞTI

Bordo mavili takımın paylaşımının hemen ardından sarı laciverlilerden yeni bir cevap gelirken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 3 Temmuz'un 10. yıl dönümü nedeniyle Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a yazdığı mektup yayımladı. Fenerbahçe, bordo mavililerin klasörlü gönderisine benzer şekilde paylaşım yapaak "3 Temmuz - Fethullahçı Terör Örgütü - Destekçilerinin sonu - Malumun ilanı" ifadelerine yer verdi.

Bunun üzerine Trabzonspor, "Konuşacak kelime bulamadığı için susanlara özel Türkçe Sözlük" ifadeleriyle yeni bir video yayınlayarak sarı laciverlilere cevap verdi.

Bu paylaşımın ardından sarı laciverliler, müzeden fotoğraf paylaştı. Kulüp, "Sanrı: Gerçeklikle uyuşmayan, yanlış olduğunu gösteren kanıtlar olmasına rağmen sürdürülen, değişmeyen yanlış inançlardır" ifadelerini kullandı.