Tarih : 20.09.2021 - 18:05 Yorum : 0

Trabzonspor'da Abdulkadir Parmak ve Dorukhan Toköz'ün MR'ı çekildi

Trabzonspor'un, Süper Lig'in 5. haftasında Kasımpaşa ile deplasmanda oynadığı maçta sakatlanan futbolcuları Abdulkadir Parmak ve Dorukhan Toköz'ün MR'ı çekildi. Abdulkadir'in sol uyluk arka adalesinde grade 1 kas yaralanması, Dorukhan'ın sağ uyluk üst adale tendonunda gerilme ve ödem tespit edildi

Trabzonspor'da Abdulkadir Parmak ve Dorukhan Toköz'ün MR'ı çekildi

Trabzonspor'un, Süper Lig'in 5. haftasında Kasımpaşa ile deplasmanda oynadığı maçta sakatlanan Abdulkadir Parmak ve Dorukhan Toköz'ün MR'ı çekildi.

Kulüp Doktoru Op. Dr. Hakan Çelik, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, Abdulkadir Parmak ve Dorukhan Toköz'ün sağlık durumuyla ilgili şunları kaydetti:

"Kasımpaşa karşılaşmasında sakatlanan Abdulkadir Parmak'ın yapılan muayenesi ve bugün çekilen MR'ı neticesinde sol uyluk arka adalesinde grade 1 kas yaralanması tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine devam edilmektedir. Aynı müsabakada rakip oyuncuyla girdiği ikili mücadelede sağ kalçasına aldığı darbe sonrası zorlanma tespit edilen Dorukhan'ın ise çekilen MR'ında sağ uyluk üst adale tendonunda gerilme ve ödem tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır."

 
 
YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
Süper Lig Fikstür
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
© 2004 - TGRT Haber