Tgrt Haber
26 Şubat 2024 19:44 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 20:28

Galatasaray'ın paylaşımına Fenerbahçe'den sert cevap | Son dakika

Son dakika haberi | Fenerbahçe, ezeli rakibi Galatasaray'ın açıklamasına sosyal medya üzerinden sert sözlerle cevap verdi.

Editör: Enes Köseoğlu / Kaynak: TGRT Haber
Galatasaray'ın paylaşımına Fenerbahçe'den sert cevap | Son dakika
Galatasaray,Fenerbahçe

Fenerbahçe Spor Kulübü, Galatasaray'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma sert sözlerle cevap verdi. Sarı kırmızıların "Karanlığınızı aydınlıkla, yalanlarınızı doğrulukla, iftiralarınızı gerçeklerle, başarısızlıklarınızı Şampiyonluğumuzla yeneceğiz" yaptıkları paylaşımla sonuna kadar savaşacaklarını ifade etti.

"SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIZ"

Fenerbahçe'nin Galatasaray'a verdiği cevap şu şekilde: 

Tarihe kazılı, değişmeyen gerçekler! Saha içinde ve saha dışında, karanlık, derin lobilerinizle sonuna kadar savaşacağız!

Sarı lacivertli takım ayrıca, Galatasaray resmi hesabını da etiketledi.

"ŞAMPİYONLUĞUMUZLA YENECEĞİZ"

Galatasaray, Icardi'nin cezasının onanmasının ardından sosyal medya hesabından sert bir paylaşımda bulundu.

Galatasaray'ın TFF ve Fenerbahçe hakkında yaptığı paylaşım şu şekilde: 

"Karanlığınızı aydınlıkla, yalanlarınızı doğrulukla, iftiralarınızı gerçeklerle, başarısızlıklarınızı Şampiyonluğumuzla yeneceğiz"

Sarı kırmızılı takım ayrıca bu paylaşımda, Fenerbahçe ve TFF'nin resmi hesaplarını da etiketledi ve "Her zamankinden daha yüksek sesle KONSANTRASYON!" sözlerini paylaştı.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...