22˚
İstanbul
22˚
açık
Nem %45
Rüzgar 5.37 /s
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
24 Mayıs 2022 Salı
2017-06-02 16:14:21

G.Saray'dan Necati Ateş'e sürpriz teklif!

Galatasaray Kulübü, yayıncı kuruluşta yorumculuk yapan eski futbolcu Necati Ateş'e sürpriz bir teklif yaptı.

G.Saray'dan Necati Ateş'e sürpriz teklif!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Türk futbolunun önemli isimlerinden olan Galatasaray'ın eski golcüsü Necati Ateş'e sürpriz bir teklif geldi. Galatasaray Kulübü'nün Necati Ateş'e "sportif direktör yardımcılığı" görevi teklif edildiği ortaya çıktı.

Yeni sezon planlamasına hem futbolcu kadrosu hem de idari kadrodada yapılanmayla start veren Galatasaray Kulübü, bu konuda hareketli günler geçiriyor. Galatasaray geçen sezon yayıncı kuruluş beİN Sports'ta yorumculuk yapan eski futbolcusu Necati Ateş'e teklif götürdü.

Sportif Direktör Cenk Ergün'ün yardımcısı olarak eski futbolcusunu düşünen Galatasaray Kulübü, bu teklifin ardından Necati Ateş'ten olumlu yanıt aldı. Tarafların bu gelişmeyi önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşması bekleniyor.

Bu arada sarı-kırmızılılarda Cenk Ergün'ün, sportif direktör olmasının ardından geçtiğimiz günlerde Galatasaray Futbol Akademisi'nde Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu görevine Emrah Bayraktar getirilmişti.

2017-2018 sezonu öncesi adeta tepeden tırnağa yapılanma hedefi olan sarı-kırmızılılarda, önümüzdeki hafta transfer için de hareketli günler yaşanacağı bilgisine ulaşıldı. 

Etiketler