Tgrt Haber
11 Aralık 2023 15:33 - Güncelleme : 11 Aralık 2023 15:39

Metin Öztürk’ten sürpriz Okan Buruk açıklaması

Galatasaray'ın 2. başkanı Metin Öztürk’ün Kopenhag maçı öncesi Okan Buruk ve Süper Kupa ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Editör: Enes Köseoğlu / Kaynak: TGRT Haber
Metin Öztürk’ten sürpriz Okan Buruk açıklaması
Galatasaray, Metin Öztürk, Okan Buruk

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Danimarka ekibi Kopenhag ile yarın deplasmanda karşılaşacak olan Galatasaray'ın 2. başkanı Metin Öztürk, açıklamalarda bulundu.

Kazanacağımızdan yüzde 100 eminim diyen Öztürk’ün açıklaması şu şekilde:

Okan hocamız 10 sene daha takımın başında kalıp hem Avrupa'da hem Türkiye'de Galatasaray'ı arzu ettiğimiz yerlere götürmeye devam edecek.

Süper Kupa ile ilgili fikrimizi belirtmiştik. Hassasiyetimiz, Cumhuriyetimizin 100. yılında Türkiye'de oynanmasıydı ancak Suudi Arabistan da olur. Biz de televizyondan seyrederiz, kupayı alır döneriz. TFF'ye orada oynanması için onay vermedik ama zaten bu bizim onayımızı gerektiren bir durum değil. Burada karar verici olan TFF. Onları bu konu da dahil, çok fazla yıpratmamak lazım. Kararları her zaman bizim istediğimiz kararlar olmayabilir

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...