2022-07-27 22:29:10 | Son Güncelleme : 2022-07-27 23:41:02

NAPOLİ - ADANA DEMİRSPOR MAÇI KAÇ KAÇ? Napoli Adana Demirspor Maçı Son Dakika Skor Bilgileri

Napoli – Adana Demirspor maçı, tüm hızıyla devam derken, maç skoru ve kaçıncı dakikada olduğu futbolseverler tarafından merak ediliyor. Haftanın en önemli maçlarından biri olan Napoli – Adana Demirspor maçını izlemek isteyen ve maç seyri ile ilgili son dakika gelişmeleri takip etmek isteyenler, “Napoli – Adana Demirspor maçı kaç kaç?”, “Adana Demirspor – Napoli maçı hangi kanalda, şifresiz mi?” sorularına cevap arıyor.

NAPOLİ - ADANA DEMİRSPOR MAÇI KAÇ KAÇ? Napoli Adana Demirspor Maçı Son Dakika Skor Bilgileri
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Haftanın en önemli maçlarından biri olan Napoli – Adana Demirspor maçı, ilk yarı sonuna yaklaşırken gözler maç skorunda… Büyük bir heyecanla beklenen müsabakanın hangi kanaldan şifresiz verildiğini araştıran vatandaşlar, aynı zamanda maça dair tüm detayları da öğrenmek istiyor. Peki Napoli – Adana Demirspor maçı kaç kaç? Napoli – Adana Demirspor maçı hangi kanalda, skor kaç kaç? İşte detaylar…

NAPOLİ – ADANA DEMİRSPOR MAÇI BİTTİ Mİ?

İtalya’da Stade Toefilo’da gerçekleşen Napoli ve Adana Demirspor maçı, bu akşam büyük bir heyecana ev sahipliği yapıyor. Haftanın en önemli hazırlık maçlarından biri olan Napoli – Adana Demirspor maçı, 27 Temmuz 2022 Çarşamba günü (bugün), saat 21:30’da başladı. İlk yarının 0-0 skor ile biten maç ikinci yarıda mükemmel bir mücadelenin ardından sona erdi.

NAPOLİ – ADANA DEMİRSPOR MAÇI KAÇ KAÇ BİTTİ?

Saat 21:30’u gösterdiğinde başlayan Napoli – Adana Demirspor maçı son dakika skor sonuçları futbolseverler tarafından merak ediliyor. Henüz ilk yarısı sona eren haftanın maçında ilk yarı 0-0 berabere sona ererken, ikinci yarı kıran kırana süren mücadelenin ardından 2-2 ile sonuçlandı.

NAPOLİ – ADANA DEMİRSPOR MAÇI HANGİ KANALDA, ŞİFRESİZ Mİ?

Haftanın en önemli hazırlık maçlarından biri olan Napoli – Adana Demirspor maçı, İtalya’daki Stade Toefilo’da gerçekleşiyor. İlk yarının sona erdiği maçın hangi kanalda yayınlandığı ise futbolseverler tarafından merak edildi. Napoli – Adana Demirspor maçı, A Spor ekranlarında yayınlandı. Aynı zamanda Adana Demirspor Youtube kanalından da maç canlı olarak takip edildi.