2022-07-03 12:14:34 | Son Güncelleme : 2022-07-03 12:24:24

Son dakika: Beşitaş, Atiba ile devam dedi! Sözleşmesi uzatıldı

Bir süredir Beşiktaş'tan ayrılacağı haberleriyle gündeme gelen Atiba, siyah-beyazlı ekipte kalmaya devam edecek. Son dakika haberine göre yönetim, Kanadalı oyuncu ile 1 yıl daha sözleşme uzattı.

Son dakika: Beşitaş, Atiba ile devam dedi! Sözleşmesi uzatıldı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Süper Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş, bir süredir ayrılacağı haberleriyle gündeme gelen Atiba ile sözleşme uzatma kararı aldı. Siyah-beyazlı ekipte başarılı bir sezonu geride bırakan Atiba Hutchinson, 1 yıl daha Beşiktaş'ta kalacak. 

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, 39 yaşındaki Atiba ile 1 yıllık sözleşme imzalandığı duyuruldu. Ayrıca Beşiktaş yönetimi, Atiba için sözleşme haberini övgü dolu sözlerle paylaştı. 

ATIBA 1 YIL DAHA BEŞİŞTAŞ'TA

Kanadalı futbolcu ile 1 yıl daha devam diyen Beşiktaş, Atiba için ''  "Zaman, bazı şeyleri değiştirmez: Onun gibi. Atiba ile 1 yıl daha" ifadelerini kullandı.

KANADA MİLLİ TAKIMINA KAPTAN OLARAK GİDECEK

Kanada Milli Takımı’nın da kaptanı Atiba böylece Katar’da 21 Kasım-18 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek FIFA Dünya Kupası’na Beşiktaş kaptanı olarak gidecek. 8 Şubat 2023’te 40 yaşına girecek Atiba sezon sonu Beşiktaş’ta onuncu yılını tamamlayacak ve futbol kariyerini siyah-beyazlı forma altında sona erdirecek. Kara-kartalların ikonik isimler arasında yer alan Atiba, futbolu bıraktıktan sonra yardımcı antrenör olarak kulüpte çalışmaya devam etmeyi planlıyor.

Etiketler