Tarih : 29.07.2021 - 16:54 Yorum : 0

Tokyo 2020 Türkiye voleybol maçları: Türkiye ABD voleybol maçı kaç kaç bitti?

ABD Türkiye voleybol maçı devam ediyor. Tokyo 2020 olimpiyatlarında Türk karşılaşmalarını merakla takip edenlerin aklına ‘’ABD Türkiye voleybol maçı kaç kaç bitti? Türkiye Arjantin voleybol maçı ne zaman? Filenin Sultanları hangi takımla karşı karşıya gelecek?’’ soruları geldi.

Tokyo 2020 Türkiye voleybol maçları: Türkiye ABD voleybol maçı kaç kaç bitti?

Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil eden Filenin Sultanları ABD takımı ile karşılaştı. A Milli Kadın Voleybol Takımı Tokyo 2020 Yaz Olimpiyatları’nın ilk maçında rakibi Çin’i 3-0 mağlup etmişti. Grubun ikinci maçında Filenin Sultanları İtalya’ya 3-1 yenildi. Son olarak gözler 3.grup maçı olan ABD Türkiye voleybol karşılaşmasındaydı.

TÜRKİYE ABD VOLEYBOL MAÇI KAÇ KAÇ BİTTİ?

A Milli Kadın Voleybol Takımı ABD ile karşı karşıya geldi. Filenin Sultanları zorlu karşılaşmada ABD Voleybol Takımı ile sahaya çıktı. Herkesin heyecanla izlediği maç ABD'nin 3-2 üstünlüğüyle sonuçlandı. ABD Türkiye karşılaşmasının ardından A Milli Kadın Voleybol Takımı Arjantin ile karşı karşıya gelecek.

TÜRKİYE ARJANTİN VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN?

Tokyo Olimpiyatları'ndaki 4. maçına çıkacak olan A Milli Kadın Voleybol Takımı Arjantin ile karşı karşıya gelecek. Filenin Sultanları, 31 Temmuz Perşembe günü Arjantin ile maça çıkacak. Herkesin merakla beklediği maç Türkiye saatlerine göre sabah 08.20 saatinde başlayacak. Arjantin’in ardından Filenin Sultanları Rusya ile karşı karşıya gelecek.

TOKYO 2020 ARJANTİN TÜRKİYE MAÇI HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Türkiye ABD voleybol maçını geride bırakırken tüm Türkiye’nin merakla beklediği TOKYO 2020 Türkiye Arjantin voleybol karşılaşması sporseverlerin aklına ‘’Arjantin Türkiye voleybol maçı hangi kanalda canlı yayınlanacak?’’ sorusunu getirdi. Tokyo 2020 Türkiye Arjantin voleybol maçı diğer maçlarda oldupu gibi TRT Spor kanalında canlı yayınlanacak.

2020 TOKYO OLİMPİYATLARI KADINLAR VOLEYBOL B GRUBU PUAN DURUMU

  • ABD 6 Puan
  • İtalya 6 Puan
  • Türkiye 3 Puan
  • Rusya 3 Puan
  • Çin 0 Puan
  • Arjantin 0 Puan
 
 
YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
Süper Lig Fikstür
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
© 2004 - TGRT Haber