Tgrt Haber
12 Şubat 2024 14:55 - Güncelleme : 13 Şubat 2024 13:35

Türkiye Kupası yarı final tek maç mı? ZTK maçları tek maç mı, çift maç mı? Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçları rövanş var mı?

Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek ve yarı final kura çekimi bugün gerçekleşti. Futbolseverlerin yakından takip ettiği ZTK'da yarı final maçlarının tek maç mı çift maç mı olacağı merak edildi. Türkiye Kupası yarı final tek maç mı? Galatasaray ile Karagümrük, Beşiktaş ile Konyaspor eşleşirken yarı final maçlarında rövanş olup olmayacağı da aratıldı. İşte detaylar...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Türkiye Kupası yarı final tek maç mı? ZTK maçları tek maç mı, çift maç mı? Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçları rövanş var mı?
Ziraat Türkiye Kupası

Türkiye Kupası'nda yarı final kura çekimi bugün gerçekleşti. Futbolseverlerin heyecanla beklediği ZTK kura çekiminin ardından yarı final maçı tek maç mı, çift maç mı merak edildi. Çeyrek final eşleşmelerinde Galatasaray ile Karagümrük eşleşti. Türkiye Kupası yarı final tek maç mı? Detaylar haberimizde yer almaktadır.

TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL TEK MAÇ MI?

ZTK'da yarı final eşleşmeleri bugün belirlendi. Futbolseverlerin merak ettikleri arasında maçların tek maç mı, çift maç mı olacağı yer aldı. Ziraat Türkiye Kuapası'nda yarı final maçlarının iki maçlı eleme usulüne göre oynanması bekleniyor. Yarı final maçlarının ne zaman oynanacağı ise henüz bilinmemektedir. 

ZTK ÇEYREK FİNAL MAÇLARI NE ZAMAN?

Çeyrek final karşılaşmaları 25 -29 Şubat'ta oynanacak. 

Türkiye Kupası yarı final maçları tek maç mı, çift maç mı? Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçları rövanş var mı? - 1. Resim

TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL MAÇI TEK MAÇ MI?

Türkiye Kupası'nda çeyrek final maçları tek maç olarak oynanacak.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2024 EŞLEŞMELERİ!

Çeyrek final eşleşmeleri:

Beşiktaş - Konyaspor

Ankaragücü - Fenerbahçe

Trabzonspor - Başakşehir

Galatasaray - Fatih Karagümrük

Yarı final eşleşmeleri:

Ankaragücü - Fenerbahçe galibi / Beşiktaş - Konyaspor galibi

Trabzonspor - Başakşehir galibi / Galatasaray - Karagümrük galibi

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...