• Piyasalar
  • down
    BIST 100
    1085
  • up
    USD
    7.3534
  • up
    EURO
    8.7031
  • up
    GBP
    9.7217
  • up
    Altın
    461.895
  • TGRT Haber Arama
  • TGRT Haber Facebook
  • TGRT Haber Twitter
  • TGRT Haber Youtube
  • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 10.09.2019 - 10:28 Yorum : 0

Türkiye Kupasında 2. turda 24 maç yapılacak

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur mücadelesi, yarın yapılacak 24 maçla devam edecek.

Türkiye Kupasında 2. turda 24 maç yapılacak

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur mücadelesi, yarın yapılacak 24 maçla devam edecek.

Tek maç eleme usulüne göre oynanan 2. turda 66 takım mücadele ediyor. Maçlarını kazanan takımlar, adını bir üst tura yazdıracak.

Türkiye Kupası'nda yarın yapılacak maçların programı şöyle:

13.00 Ağrı 1970-Artvin Hopaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Ofspor (Kelkit İlçe)

14.30 Görelespor-Yomraspor (Görele 13 Şubat)

14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Elazığ Belediyespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

14.30 Cizrespor-Diyarbekirspor (Cizre İlçe)

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Siirt İl Özel İdare (Faruk Çelik)

14.30 Batman Petrolspor-Mardin Büyükşehir Başakspor (Batman Yeni Şehir)

15.00 1074 Çankırıspor-Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri (Çankırı Atatürk)

15.00 Çankaya-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Ankara OSTİM)

15.00 Altındağ Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Çubuk İlçe)

15.00 Tokatspor-Erbaaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Erzinspor-Kilis Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Kozanspor-Payasspor (İsmet Atlı)

15.30 Silivrispor-Bursa Yıldırımspor (Silivri)

15.30 Maltepespor-Erokspor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Şile Yıldızspor-Karacabey Belediyespor (Şile İlçe)

15.30 Bayrampaşa-Bigaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Düzcespor-Darıca Gençlerbirliği (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Manisaspor-Turgutluspor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Halide Edip Adıvar Spor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Somaspor (Tavşanlı Ada)

18.30 Ci Group Buca-Nazilli Belediyespor (Yeni Buca)

19.00 Fethiyespor-Kızılcabölükspor (Fethiye İlçe)

 
 

YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
01
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
34
20
9
5
31
69
02
TRABZONSPOR A.Ş.
34
18
11
5
34
65
03
BEŞİKTAŞ A.Ş.
34
19
5
10
19
62
04
DEMİR GRUP SİVASSPOR
34
17
9
8
17
60
05
AYTEMİZ ALANYASPOR
34
16
9
9
24
57
06
GALATASARAY A.Ş.
34
15
11
8
18
56
07
FENERBAHÇE A.Ş.
34
15
8
11
12
53
08
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
34
11
13
10
-1
46
09
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
34
11
12
11
-11
45
10
KASIMPAŞA A.Ş.
34
12
7
15
-5
43
11
GÖZTEPE A.Ş.
34
11
9
14
-5
42
12
GENÇLERBİRLİĞİ
34
9
9
16
-17
36
13
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
34
8
12
14
-16
36
14
YUKATEL DENİZLİSPOR
34
9
8
17
-17
35
15
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
34
10
5
19
-19
35
16
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
34
8
8
18
-7
32
17
HES KABLO KAYSERİSPOR
34
8
8
18
-32
32
18
MKE ANKARAGÜCÜ
34
7
11
16
-25
32
Süper Lig Fikstür
34.Hafta Maçları
24.07.2020 21:00
Fraport-tav Antalyaspor 2 - 2 Galatasaray
25.07.2020 21:00
Göztepe 3 - 1 Sivasspor
25.07.2020 21:00
Gençlerbirliği 0 - 3 Beşiktaş
25.07.2020 21:00
Denizlispor 0 - 1 Ankaragücü
25.07.2020 21:00
Konyaspor 2 - 3 Alanyaspor
25.07.2020 21:00
Hes Kablo Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor
25.07.2020 21:00
Yeni Malatyaspor 0 - 1 Gaziantep Futbol Kulübü A.ş.
25.07.2020 21:00
Fenerbahçe 3 - 1 Rizespor
26.07.2020 17:00
Kasimpaşa 3 - 2 Başakşehir
© 2004 - TGRT Haber