Tarih : 18.08.2021 - 17:26 Yorum : 0

Türkiye Romanya voleybol maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda ilk maçına çıkıyor. Peki, Türkiye Romanya voleybol maçı ne zaman? Türkiye voleybol maçı ne zaman?

Türkiye Romanya voleybol maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası 32. Kez düzenlenecek. Söz konusu organizasyonda 4 ayrı ülkede grup maçları oynanacak. Turnuvaya Bulgaristan, Hırvatistan, Romanya ve Sırbistan ev sahipliği yapacak. A Milli Kadın Voleybol takımımız Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda D grubunda yer alıyor. Temsilcimizin grubunda Ukrayna, İsveç, Finlandiya, Hollanda ve ev sahibi Romanya voleybol milli takımları bulunuyor.

TÜRKİYE ROMANYA VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Türkiye, grubundaki ilk maçında ev sahibi Romanya ile karşı karşıya geliyor. Söz konusu karşılaşma 18 Ağustos 2021 tarihi yani bugün saat 20.30'da başlayacak. Mücadele TRT Spor ekranlarından canlı yayınlanacak.

Son Avrupa ikincisi unvanıyla organizasyona katılan "Filenin Sultanları", D Grubu'nda ev sahibi ülkenin yanı sıra İsveç, Finlandiya, Ukrayna ve Hollanda ile karşılaşacak. A Milli Voleybol Takımımız ikinci karşılaşmasını 20 Ağustos saat 20.30’da Ukrayna milli takımıyla yapacak. Filenin sultanları, üçüncü karşılaşmasını ise 22 Ağustos saat 17.30’da İsveç ile yapacak. Finlandiya ile olan karşılaşmasını da 23 Ağustos saat 20.30’da yapacak olan Türkiye, gruptaki son maçını ise 24 Ağustos saat 17.30’da oynayacak.

KADINLAR AVRUPA VOLEYBOL ŞAMPİYONASI FİNALİ NE ZAMAN?

Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda grup maçları 18-26 Ağustos'ta, 8'li finaller ise 28-30 Ağustos'ta yapılacak. Çeyrek final ile yarı final karşılaşmalarının 31 Ağustos-3 Eylül tarihlerinde yapılacağı organizasyonda şampiyonluk ve üçüncülük müsabakaları ise 4 Eylül'de gerçekleştirilecek.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
Süper Lig Fikstür
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
© 2004 - TGRT Haber