Tarih : 25.11.2020 - 10:31 Yorum : 0

UEFA Avrupa Ligi'nde 4. hafta heyecanı

UEFA Avrupa Ligi gruplarında 4. hafta maçları yarın oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde 4. hafta heyecanı

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

I Grubu'nda çıktığı 3 maçta 3 puan toplayan turnuvadaki tek Türk temsilcisi Demir Grup Sivasspor, Azerbaycan'ın Karabağ takımına konuk olacak. Başakşehir Fatih Terim Stadı'ndaki mücadele, saat 20.55'te başlayacak.

UEFA Avrupa Ligi 4. hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

20.55 CSKA Sofya (Bulgaristan) - Young Boys (İsviçre)

20.55 Molde (Norveç) - Arsenal (İngiltere)

20.55 Braga (Portekiz) - Leicester City (İngiltere)

20.55 AEK (Yunanistan) - Zorya (Ukrayna)

20.55 Sparta Prag (Çekya) - Celtic (İskoçya)

20.55 Lille (Fransa) - Milan (İtalya)

20.55 Maccabi Tel-Aviv (İsrail) - Villarreal (İspanya)

20.55 Karabağ (Azerbaycan) - Demir Grup Sivasspor

20.55 LASK (Avusturya) - Antwerp (Belçika)

20.55 Wolfsberger (Avusturya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

20.55 CSKA Moskova (Rusya) - Feyenoord (Hollanda)

20.55 Slovan Liberec (Slovakya) - Hoffenheim (Almanya)

20.55 Gent (Belçika) - Kızılyıldız (Sırbistan)

23.00 Cluj (Romanya) - Roma (İtalya)

23.00 Dundalk (İrlanda) - Rapid Wien (Avusturya)

23.00 Bayer Leverkusen (Almanya) - Hapoel Beer-Sheva (İsrail)

23.00 Nice (Fransa) - Slavia Prag (Çekya)

23.00 Standard Liege (Belçika) - Lech Poznan (Polonya)

23.00 Rangers (İskoçya) - Benfica (Portekiz)

23.00 PSV (Hollanda) - PAOK (Yunanistan)

23.00 Granada (İspanya) - Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi)

23.00 Napoli (İtalya) - Rijeka (Hırvatistan)

23.00 AZ Alkmaar (Hollanda) - Real Sociedad (İspanya)

23.00 Tottenham (İngiltere) - Ludogorets (Bulgaristan)

Etiketler : UEFA Avrupa Ligi
 
 
YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
Süper Lig Fikstür
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
01
BEŞİKTAŞ A.Ş.
40
26
6
8
45
84
02
GALATASARAY A.Ş.
40
26
6
8
44
84
03
FENERBAHÇE A.Ş.
40
25
7
8
31
82
04
TRABZONSPOR A.Ş.
40
19
14
7
13
71
05
DEMİR GRUP SİVASSPOR
40
16
17
7
11
65
06
ATAKAŞ HATAYSPOR
40
17
10
13
9
61
07
AYTEMİZ ALANYASPOR
40
17
9
14
13
60
08
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
40
16
12
12
12
60
09
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
40
15
13
12
8
58
10
GÖZTEPE A.Ş.
40
13
12
15
0
51
11
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
40
12
14
14
1
50
12
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
40
12
12
16
-12
48
13
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
40
12
12
16
-16
48
14
KASIMPAŞA A.Ş.
40
12
10
18
-10
46
15
HELENEX YENİ MALATYASPOR
40
10
15
15
-4
45
16
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
40
9
17
14
-14
44
17
HES KABLO KAYSERİSPOR
40
9
14
17
-17
41
18
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
40
10
10
20
-24
40
19
MKE ANKARAGÜCÜ
40
10
8
22
-19
38
20
GENÇLERBİRLİĞİ
40
10
8
22
-32
38
21
YUKATEL DENİZLİSPOR
40
6
10
24
-39
28
© 2004 - TGRT Haber