• Piyasalar
  • up
    BIST 100
    1321
  • up
    USD
    8.0243
  • up
    EURO
    9.5328
  • down
    GBP
    10.6921
  • up
    Altın
    465.41
  • TGRT Haber Arama
  • TGRT Haber Facebook
  • TGRT Haber Twitter
  • TGRT Haber Youtube
  • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 21.10.2020 - 10:56 Yorum : 0

UEFA Avrupa Ligi'nde grup maçları başlıyor

UEFA Avrupa Ligi'nde 2020-21 sezonu grup aşaması, yarın oynanacak maçlarla başlayacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde grup maçları başlıyor

Avrupa futbolunun en önemli ikinci organizasyonu UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının ilk haftası, yarın 12 grupta oynanacak 24 karşılaşmayla tamamlanacak.

Türkiye'yi temsil eden tek takım konumundaki Demir Grup Sivasspor, I Grubu'ndaki ilk maçında deplasmanda İspanya temsilcisi Villarreal ile TSİ 22.00'de karşılaşacak.

Polonyalı hakem Pawel Raczkowski'nin yöneteceği karşılaşmada yardımcılıklarını ise aynı ülkeden Radoslaw Siejka ve Adam Kupsik üstlenecek. Müsabaka, beIN Sports kanalından naklen yayınlanacak.

UEFA Avrupa Ligi gruplarında ilk hafta maç programı şöyle:

A Grubu:

CSKA Sofya (Bulgaristan) - Cluj (Romanya)

Young Boys (İsviçre) - Roma (İtalya)

B Grubu:

Dundalk (İrlanda) - Molde (Norveç)

Rapid Wien (Avusturya) - Arsenal (İngiltere)

C Grubu:

Bayer Leverkusen (Almanya) - Nice (Fransa)

Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Slavia Prag (Çekya)

D Grubu:

Standard Liege (Belçika) - Rangers (İskoçya)

Lech Poznan (Polonya) - Benfica (Portekiz)

E Grubu:

PSV Eindhoven (Hollanda) - Granada (İspanya)

PAOK (Yunanistan) - Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi)

F Grubu:

Napoli (İtalya) - AZ Alkmaar (Hollanda)

Rijeka (Hırvatistan) - Real Sociedad (İspanya)

G Grubu:

Braga (Portekiz) - AEK (Yunanistan)

Leicester City (İngiltere) - Zorya (Ukrayna)

H Grubu:

Sparta Prag (Çekya) - Lille (Fransa)

Celtic (İskoçya) - Milan (İtalya)

I Grubu:

Maccabi Tel-Aviv (İsrail) - Karabağ (Azerbaycan)

Villarreal (İspanya) - Demir Grup Sivasspor

J Grubu:

Tottenham (İngiltere) - LASK (Avusturya)

Ludogorets (Bulgaristan) - Antwerp (Belçika)

K Grubu:

Wolfsberger (Avusturya) - CSKA Moskova (Rusya)

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Feyenoord (Hollanda)

L Grubu:

Slovan Liberec (Slovakya) - Gent (Belçika)

Hoffenheim (Almanya) - Kızılyıldız (Sırbistan)

Kaynak : AA
Etiketler : uefa
 
 

YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
01
AYTEMİZ ALANYASPOR
8
6
2
0
15
20
02
FENERBAHÇE A.Ş.
9
6
2
1
8
20
03
GALATASARAY A.Ş.
9
5
2
2
5
17
04
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
9
3
5
1
2
14
05
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
9
3
4
2
6
13
06
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
9
4
1
4
1
13
07
BEŞİKTAŞ A.Ş.
8
4
1
3
-1
13
08
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
8
3
3
2
4
12
09
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8
3
3
2
2
12
10
KASIMPAŞA A.Ş.
9
3
3
3
1
12
11
ATAKAŞ HATAYSPOR
7
3
3
1
-2
12
12
GÖZTEPE A.Ş.
8
2
5
1
5
11
13
YENİ MALATYASPOR
8
3
2
3
-2
11
14
DEMİR GRUP SİVASSPOR
8
2
3
3
-2
9
15
TRABZONSPOR A.Ş.
9
2
3
4
-4
9
16
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
9
2
3
4
-5
9
17
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
8
2
2
4
-4
8
18
HES KABLO KAYSERİSPOR
8
2
1
5
-6
7
19
GENÇLERBİRLİĞİ
8
1
2
5
-8
5
20
YUKATEL DENİZLİSPOR
8
1
2
5
-8
5
21
MKE ANKARAGÜCÜ
7
0
2
5
-7
2
Süper Lig Fikstür
10.Hafta Maçları
27.11.2020 19:30
Ankaragücü  -  Trabzonspor
28.11.2020 13:30
Gaziantep Futbol Kulübü A.ş.  -  Yeni Malatyaspor
28.11.2020 16:00
Başakşehir  -  Denizlispor
28.11.2020 19:00
Rizespor  -  Galatasaray
29.11.2020 13:30
Erzurumspor  -  Fraport-tav Antalyaspor
29.11.2020 16:00
Alanyaspor  -  Konyaspor
29.11.2020 16:00
Kasimpaşa  -  Gençlerbirliği
29.11.2020 19:00
Fenerbahçe  -  Beşiktaş
30.11.2020 19:30
Sivasspor  -  Göztepe
30.11.2020 19:30
Hes Kablo Kayserispor  -  Karagümrük
© 2004 - TGRT Haber