• Piyasalar
  • up
    BIST 100
    98026
  • down
    USD
    5.8323
  • down
    EURO
    6.4923
  • down
    GBP
    7.5315
  • down
    Altın
    278.987
  • TGRT Haber Arama
  • TGRT Haber Facebook
  • TGRT Haber Twitter
  • TGRT Haber Youtube
  • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 16.09.2019 - 12:41 Yorum : 0

UEFA'daki temsilcilerimizin maçlarını yönetecek hakemler belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde ülkemizi temsil edecek olan Beşiktaş, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir'in gruplarında yapacakları ilk hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

UEFA'daki temsilcilerimizin maçlarını yönetecek hakemler belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde temsilcilerimiz Beşiktaş, Başakşehir ve Trabzonspor'un maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi K Grubu ilk sınavında perşembe günü Slovakya deplasmanında Slovan Bratislava'ya konuk olacak. TSİ 22.00'de başlayacak mücadelede Estonya Futbol Federasyonu'ndan Kristo Tohver düdük çalacak. Tohver'in yardımcılıklarını ise Silver Koiv ve Aron Harsing yapacak.
Maçın dördüncü hakemi ise Juri Frischer olacak.

 

Medipol Başakşehir'in, UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda deplasmanda Roma ile oynayacağı maçı İspanya Futbol Federasyonu'ndan Xavier Estrada Fernandez yönetecek.

Trabzonspor'un deplasmanda Getafe ile karşı karşıya geleceği maçta Slovenye Futbol Federasyonu'ndan Matej Jug düdük çalacak.

Kaynak : İHA
 
 

YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
1
Alanyaspor
8
5
2
1
8
17
2
Trabzonspor
8
4
3
1
7
15
3
Fenerbahçe
8
4
2
2
5
14
4
Başakşehir
8
4
2
2
4
14
5
Malatyaspor
8
4
1
3
8
13
6
Galatasaray
8
3
4
1
1
13
7
Sivasspor
8
3
3
2
4
12
8
Konyaspor
8
3
3
2
2
12
9
Gaziantep FK
8
3
2
3
-4
11
10
Antalyaspor
8
3
2
3
-6
11
11
Göztepe
8
2
3
3
0
9
12
Beşiktaş
8
2
3
3
-2
9
13
Ankaragücü
8
2
3
3
-5
9
14
Denizlispor
8
2
2
4
-3
8
15
Kasımpaşa
8
2
2
4
-4
8
16
Çaykur Rizespor
8
2
2
4
-8
8
17
Gençlerbirliği
8
1
3
4
0
6
18
Kayserispor
8
0
4
4
-7
4
Süper Lig Fikstür
9.Hafta Maçları
25.10.2019 20:30
Rizespor  -  Ankaragücü
26.10.2019 15:00
Sivasspor  -  Antalyaspor
26.10.2019 17:30
Gaziantep Futbol Kulübü A.ş.  -  Alanyaspor
26.10.2019 20:00
Fenerbahçe  -  Konyaspor
27.10.2019 14:00
Yeni Malatyaspor  -  Kayserispor
27.10.2019 16:30
Gençlerbirliği  -  Denizlispor
27.10.2019 16:30
Göztepe  -  Kasimpaşa
27.10.2019 19:00
Beşiktaş  -  Galatasaray
28.10.2019 20:00
Başakşehir  -  Trabzonspor
© 2004 - TGRT Haber