Tarih : 15.11.2016 - 12:39 Yorum : 0

Usta'dan Nuri Şahin açıklaması

Trabzonspor Başkanı Usta, 'Trabzonspor'un, Nuri Şahin ile hiçbir görüşmesi olmadı. Şahin bizim gündemimize hiç gelmediği gibi aramızda konuşurken dahi adı geçmedi.' dedi.

Usta'dan Nuri Şahin açıklaması

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, devre arası transferleri için çalışmalarının sürdüğünü, Almanya 1. Futbol Ligi takımlarından Borussia Dortmund'da forma giyen milli oyuncu Nuri Şahin'in gündemlerinde olmadığını söyledi.

'ARAMIZDA KONUŞURKEN DAHİ ADI GEÇMEDİ'

Usta, açıklamada, Nuri Şahin'in Trabzonspor'a transfer olacağı yönündeki haberlerle ilgili olarak şöyle konuştu: "Trabzonspor'un, Nuri Şahin ile asla ve asla hiçbir görüşmesi olmadı. Hiçbir zaman gündemimize gelmedi. Bu ve benzer haberlere çok sıkça rastlayabiliyoruz ama çok net söylüyorum, Nuri Şahin bizim gündemimize hiç gelmediği gibi aramızda konuşurken dahi adı geçmedi. Bilmiyorum bu haberler nereden çıkıyor."

'TAKIMIMIZ TÜRKİYE'DE EN DAR KADROLARDAN BİRİSİ'

Muharrem Usta, transferdeki ihtiyaçlarının 3-4 hafta sonra daha net bir şekilde ortaya çıkacağını dile getirerek, şunları söyledi: "Sezon başında çok sayıda oyuncu sattık, az aldık. Takımımız Türkiye'de en dar kadrolardan birisi. Milli takımlara 7-8 oyuncumuz gittiğinde, antrenmanlarda bir takım kuracak kadar futbolcumuz kalmıyor. Yönetime geldiğimde olağanüstü sayıda oyuncu vardı. Şimdi çok küçüldük. Kontrollü bir şekilde kendimizi geliştirmemiz, nokta atışlar yapmamız gerekiyor. Hocamız ile bunları geniş bir şekilde tartışıyoruz. Erken konuşup hata yapmak istemiyorum."

'TEKNİK DİREKTÖR DEĞİŞTİRME KONUSU KAPANMIŞTIR'

Usta, Trabzonspor'da kısa sürede teknik direktör değiştirme döneminin bittiğini dile getirdi. Trabzonspor Başkanı, Ersun Yanal'ın takımın başında uzun süre kalmasını istediklerinin altını çizerek şu ifadeleri kullandı: "Değil gelecek sene, Trabzonspor'un 8-10 sene başında olacak bir teknik direktöre ihtiyacı var. Bu teknik direktörü biz seçtik, 'Ersun Yanal' dedik. Trabzonspor'da teknik direktör değiştirme gibi bir konu kapanmıştır."

5 YILDIR YAŞADIKLARIMIZI TEKRAR YAŞAMAK İSTEMİYORUZ

Trabzonspor'un son 5 yıldır çok zor bir süreçten geçtiğini vurgulayan Usta, her sene büyük umutlarla sezona girildiğini ancak lig sonlarında büyük bir yıkım yaşandığını ifade etti. Trabzonspor taraftarının 2010-2011 sezonundan bu yana arkasına yaslanıp rahat bir maç seyredemediğini vurgulayan Usta, "5 yıldır Trabzonspor hep yapılanıyor, yıkıyor, apılanıyor, yıkıyor. 5 yıldır yaşadıklarımızı tekrar yaşamak istemiyoruz." şeklinde konuştu.

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
Süper Lig Fikstür
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
© 2004 - TGRT Haber