Tgrt Haber
28 Kasım 2023 17:08 - Güncelleme : 28 Kasım 2023 17:08

Assassin's Creed ücretsiz mi oldu? Ücretsiz Assassin's Creed nasıl alınır? Assassin's Creed hangi platformda ücretsiz?

Assassin's Creed ücretsiz mi oldu? Ücretsiz Assassin's Creed nasıl alınır? Assassin's Creed hangi platformda ücretsiz? soruları gündemde geliyor. Black Friday (Kara Cuma) indirimlerinden yararlanıp pek çok oyunu uygun fiyata almak isteyen oyunculara Assassin's Creed oyunundan güzel haber geldi. “700 TL değerindeki Assassin's Creed oyunu şu anda ücretsiz mi?” İşte detaylar!

Editör: Derya Sarıtepeci / Kaynak: TGRT HABER
Assassin's Creed ücretsiz mi oldu? Ücretsiz Assassin's Creed nasıl alınır?  Assassin's Creed hangi platformda ücretsiz?
Steam, Ubisoft Connect

Steam'in dolara geçişmesinden sonra oyuncular, farklı alternatiflere yönelmeye başladı. Birbirinden farklı ve popüler oyunları piyasaya süren şirket Ubisoft'un Connect isimli servisi de bunlardan bir tanesiydi. Ubisoft oyuncuları sevindirecek bir haber verdi. Steam'de 700 TL'ye satılan Assassin's Creed Syndicate oyunu ücretsiz oldu. Peki “Ücretsiz Assassin's Creed nasıl alınır?  Assassin's Creed hangi platformda ücretsiz?” İşte merak edilen ayrıntılar…

Assassin's Creed ücretsiz mi oldu? Ücretsiz Assassin's Creed nasıl alınır?  Assassin's Creed hangi platformda ücretsiz?

ÜCRETSİZ ASSASSİN’S CREED NASIL ALINIR?

Black Friday (Kara Cuma) indirimleri ile dijital video oyun dağıtım platformları birbirinden çok oyunda indirime gitti. Assassin's Creed Syndicate'ı ücretsiz almak ve oynamak için Ubisoft hesaba sahip olunmalıdır. Bu oyun yalnızca PC oyuncularına ücretsizdir. Ubisoft, PC oyuncuları için Ubisoft Connect platformu üzerinde Steam'de 700 TL'ye satılan Assassin's Creed Syndicate oyununu ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Oyunseverler Ubisoft Connect kütüphanelerine 6 Aralık 2023 saat 16.00'a kadar oyunu ücretsiz olarak ekleyebilir ve ömür boyu sahip olabilirler.

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...