Tarih : 06.12.2021 - 12:30 Yorum : 0

Bu Porsche'yi herkes kullanabilecek! Gran Turismo oyun serisine özel

Gran Turismo oyun serisinin son versiyonu için tasarlanan Porsche Vision Gran Turismo Concept sanal dünyaya özel olarak üretildi.

Bu Porsche'yi herkes kullanabilecek! Gran Turismo oyun serisine özel

Porsche ve Sony'nin yan kuruluşu oyun geliştirme firması Polyphony Digital'in ortaklığıyla sanal dünyaya özel ' Porsche Vision Gran Turismo Concept' tasarlandı. Herkesin kullanabileceği Porsche'nin tanıtımı da yapıldı.

Porsche Vision Gran Tursimo, 'Gran Turismo' oyun serisinin 7. versiyonu için üretilen ve özel tasarlanan ilk model olarak yerini aldı. Seri üretim için gerekli olan kısıtlamalara takılmayan markanın tasarımcısı Michael Mauer, lüks araç şunu söyledi:

"Tamamen sanal dünya için tasarlanan araç bizim için heyecan verici olanaklar sunuyor.''

Porsche'nin iç tasarımı da ileriye dönük olarak tasarlandı. Arabayı özel kılanlardan bir özelliği ise kokpitinin yapımında tamamen vegan malzemeler kullanılması.

TARİH: 4 MART 2022

Sanal oyun dünyasının gençlere ulaşmak açısından önemli olduğunu belirten Porsche'nin Pazarlama Şefi Robert Ader, yorumunu şu sözlerle dile getirdi:

"Porsche için motor sporları ister gerçek ister sanal olsun DNA'mızın bir parçası.''

Öte yandan dünyanın önde gelen otomobil üretilcileri sadece sanal dünya için fantastik konsept oluşturuyor. Bu oyunların en başında yer alan Gran Turismo 7'de 4 Mart 2022’de ilk Gran Turismo oyununun 25. yılında piyasaya çıkacak.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber