Tgrt Haber
29 Şubat 2024 09:26 - Güncelleme : 29 Şubat 2024 09:26

Call of Duty: Warzone Mobile ne zaman çıkacak?

Activision'un açıklamasına göre, Call of Duty: Warzone Mobile, önümüzdeki ay iOS ve Android için çıkacak. Mobil sürüm, konsol versiyonlarıyla ilerleme paylaşma ve çeşitli oyun modlarını içerecek.

Editör: Ömer Faruk Doğan / Kaynak: Activision
Call of Duty: Warzone Mobile ne zaman çıkacak?
Call of Duty: Warzone Mobile,Activision,mobil oyun

Call of Duty: Warzone Mobile ne zaman çıkacak? sorusu, Activision'dan gelen son açıklamayla birlikte cevap buldu. Oyun geliştiricisi, 2020 yılında piyasaya sürdüğü Call of Duty: Warzone için bir mobil sürüm geliştirme planını ilk olarak 2022 yılında paylaşmıştı.

Ancak Warzone Mobile çıkış tarihi defalarca ertelenmiş ve son olarak 2024'e uzatılmıştı. Ayrıca Warzone Mobile'ın paylaşılan oynanış görüntüleri, konsol oyunlarının sunduklarıyla hemen aynı derecede iyi göründüğünden, oyunu erkenden deneyimleme fırsatı bulanların yorumları da beklentileri artırmıştı.

CALL OF DUTY: WARZONE MOBİLE ÇIKIŞ TARİHİ

Activision tarafından yapılan açıklamaya göre, Call of Duty: Warzone Mobile 21 Mart 2024 tarihinde iOS ve Android için çıkacak.

Oyuncular, Warzone Mobile ve Warzone'un konsol sürümlerinde ilerlemeyi paylaşabilecek, bir kontrol cihazı kullanabilecek, 120'ye kadar oyuncuyla geri dönen Verdansk haritasında savaşabilecek ve desteklenen 48 oyuncuyla Rebirth Island'da Resurgence oyun modunu deneyimleyebilecekler.

Call of Duty: Warzone Mobile ne zaman çıkacak? - 1. Resim

Verdansk haritasında elenirseniz ve gulag'da bir düello kazanırsanız mücadeleye yeniden katılmak için bir şans daha elde edeceksiniz. Rebirth Island'da ise öldükten sonra çalışma kampına gitmek yerine takım arkadaşlarınızdan biri hala hayatta olduğu sürece yeniden doğacaksınız.

Warzone Mobile'da ayrıca Call of Duty'deki birçok klasik çok oyunculu mod mevcut olacak. Shipment, Shoot House ve Scrapyard gibi haritalarda Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed ve Search & Destroy gibi modlara girebileceksiniz.

Aynı Activision ID hesabına giriş yaptığınız sürece ilerleme, Warzone Mobile ile Modern Warfare III ve Warzone'un konsol ve PC sürümleri arasında paylaşılacak. Warzone Mobile'da kazandığınız XP, Warzone ve Modern Warfare III'e yansıtılacak ve bunun tersi de geçerli olacak. Aynı şey silah seviyelendirme ve savaş geçişi ilerlemesi için de geçerli.

Kaynak: Activision
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...