Tgrt Haber
11 Aralık 2023 10:20 - Güncelleme : 11 Aralık 2023 10:22

eFootball 2024 için 3. sezon güncellemesi yayınlandı: Yeni oyun modları ve dahası...

Konami, mobil, PC ve konsolda toplam 600 milyon indirmeyi aşan eFootball 2024 için 3. sezon güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme ile yeni oyun modları geldi.

Editör: Okan Güleş / Kaynak: eurogamer
eFootball 2024 için 3. sezon güncellemesi yayınlandı: Yeni oyun modları ve dahası...
Efootball 2024, Konami, Oyun

Konami, ilk çıkışında hatalarıyla gündeme gelen eFootball 2024'ü yeni güncellemeleriyle daha stabil, oynanabilir bir duruma getirdi. FIFA'ya kıyasla çok geride kalan bu oyun için 3. sezon güncellemesi de yayınlandı.

Ücretsiz olarak oynanabilen eFootball 2024'ün yeni güncellemesi, "Unite on the Pitch" adını taşıyor ve bazı yeni modları da beraberinde getiriyor.

EFOOTBALL 2024 İÇİN YENİ MODLAR GELDİ

Eurogamer'in aktardığına göre 3.sezon güncellemesi  "Rüya Takımınızla dünyanın dört bir yanındaki liglerde yer alabileceğiniz ve lig şampiyonluklarını hedefleyebileceğiniz derinlemesine bir Yapay Zekaya Karşı deneyim sunan" yeni Ligim modunu getirdi.

Konami, yayınladığı güncellemeye ilişkin şunları söylüyor:

"Bu güncelleme ile eFootball 2024, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve yeni bir eğlence ve heyecan seviyesine getirmek için bir dizi yeni özelliğe kavuştu".

Öte yandan "The new My League'' adı verilen "Yeni Benim Ligim'' isimli mod ile, dünyanın dört bir yanından yapay zeka ile kontrol edilen kulüplere karşı mücadele edebilirsiniz.

Yukarıdakilere ek olarak 3.sezon güncellemesi, Co-op oyun modunda da iyileştirmelere sahip. Kullanıcılar artık kendi başlarına oynayabileceği, maç odalarında yabancılara katılabileceği hatta 3'e 3 maçlarda yeni bağlar kurabilecekleri ayrıcalıklara kavuştu. Son olarak oyuna her girişte günlük veya aylık ödüller kazanabileceğiniz günlük mini oyun da yer alıyor.

Kaynak: eurogamer
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...