Tgrt Haber
01 Nisan 2024 23:10 - Güncelleme : 01 Nisan 2024 23:13

Instagram "challenges" özelliği Nisan 2024'de yayınlanacak

Instagram'a yeni eklenen "challenges" özelliği ile kullanıcılar, fotoğraf yarışmaları düzenleyip kazananlara ödül verebilecek. İşte detaylar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Instagram "challenges" özelliği Nisan 2024'de yayınlanacak

Instagram, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve etkileşimi artırmak amacıyla yeni bir özellik olan "challenges" yani "meydan okumalar"ı tanıtıyor. Bu özellik sayesinde, kanal sahipleri üyeler için fotoğraf yarışmaları düzenleyebilecek ve katılımcılara ödüller verebilecekler. Ayrıca, bu özellikle kullanıcılar arasında etkileşimi artırmak ve yeni içerik oluşturmak da amaçlanıyor. Detaylar haberimizde!

INSTAGRAM KANAL SAHİPLERİNİN YENİ İMKANLARI

Instagram'ın "challenges" özelliği, kanal sahiplerine yeni olanaklar sunuyor: kanal sahipleri, takipçileri için fotoğraf yarışmaları düzenleyebilecek ve kazananlara ödüller verebilecek. Meydan okumalar, hikayelerde, mesajlarda veya diğer uygulamalarda da paylaşılabilir.

Instagram

KULLANICILARIN YENİ DENEYİMLERİ

Instagram kullanıcıları da "challenges" özelliği ile yeni deneyimler yaşayacaklar: Takipçiler, kendi çektikleri fotoğraflarla yarışmalara katılabilecekler. Yarışmalara katılarak etkileşimi artırma ve içerik üretme şansı elde edecekler.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...