Tgrt Haber
05 Ocak 2015 18:15

Mark Zuckerberg 2015 hedefini açıkladı

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, 2015'te yerine getirmek istediği en büyük hedefi açıkladı. Her hafta bir kitap okumayı hedefleyen Zuckerberg, kullanıcıları görsel kitap kulübüne üye olmaya davet etti.

Mark Zuckerberg 2015 hedefini açıkladı

Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg, her yıl belirlediği ana hedeflerine bu kez kitap okumayı ekledi. Facebook sayfasından açıklama yapan Zuckerberg, '2015'in her haftasında bir kitap okumayı hedeflediğini, bu sayede farklı kültürler, inanışlar, tarihler ve teknolojiler hakkında yeni şeyler öğrenebileceğini' belirtti.

Zuckerberg, kendisi gibi düzenli kitap okumayı hedefleyen herkesi Facebook'un görsel kitaplığı 'A Year of Books' sayfasına katılmaya davet etti. Listesindeki ilk kitabın Moises Naim'e ait bir kitap olduğunu açıklayan Zuckerberg, 2015'teki hedefini 50 bin Facebook kullanıcısının tavsiyesi arasından seçtiğini belirtti.

Zuckerberg, geçmiş yıllarda hedefleri Mandarin Çincesi öğrenmek ve her gün yeni biriyle tanışmak olarak açıklamıştı.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...