2013-12-04 16:03:00

Microsoft'tan kışa uygun ücretsiz temalar

Kış ayına girdiğimiz şu sıralarda Microsoft firmasından da sizleri donduracak tema seçenekleri bedava olarak hizmete sunuldu.

Microsoft'tan kışa uygun ücretsiz temalar
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Microsoft firmasının her mevsime uygun tema hizmeti, bu kış ayı ile başlamış oldu. Windows 8 işletim sistemi için sunulan temalar çeşitli coğrafi bölgelerin güzelliklerini barındırıyor. Ücretsiz olarak resmi siteden edinebileceğiniz temaların birinci tercih edilenin ismi Snow. Bu temaları Windows 8 için kullanabileceğiniz gibi, Windows 8.1 için de kullanabileceğinizi söylemek isterim. Temalrın her biri 12 fotoğraftan oluşuyor.
MicrosoftFotoğraflarda ABD içerisinde ki Yosemite National Part var. ayrıca Avusturya'da bulunan Alpler'de yer alıyor. Snowy Night ismindeki bir başka tema ise, 13 kış manzarasına yer vermiş. İsveç, Kanada, Norveç, İskoçya ve kışın yoğun olarak geçirildiği ülkelerin resmi bu temada kullanıcılara sunuluyr. Snowy Owls teması ise ünlü fotoğrafçı Christopher Elliott'un resimlerine yer vermiş. Aralarında baykuşların doğal yaşam alanlarında çekilmiş fotoğrafları da var. 

Etiketler