2021-07-08 11:34:49

NASA canlı yayınında UFO paniği 10 tane tanımlanamayan cisim

NASA'nın Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan (ISS) yapılan canlı yayın esnasında 10 adet tanımlanamayan nesne UFO paniğine neden oldu.

NASA canlı yayınında UFO paniği 10 tane tanımlanamayan cisim
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçtiğimiz haftalarda ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) elindeki UFO görüntüleriyle dünyada gündem olmuştu. Ardından dünyanın birçok yerinden tanımlanamayan nesne görüntüleri gelmeye başlamıştı ki NASA'nın görüntüleri gündeme bomba gibi düştü.

Uluslararası Uzay İstasyonu'nun (ISS) yaptığı canlı yayında gözükenler ortalığı karıştırdı. NASA'nın ISS'deki kameralar ile yaptığı canlı yayınına yansıyan görüntülerde tanımlanmayan en az 10 tane nesne görüldü.

The Sun'ın haberine göre, YouTube'da 'Mr MBB333' isimli bir kullanıcı, NASA'nın canlı yayınından dikkat çeken görüntüleri yükledi. Sosyal medyada viral haline gelen videoda görüntülenen en az 10 tane tanımlanamayan nesne UFO paniğine neden oldu.

ABD'NİN UFO RAPORU

ABD dünyanın merakla beklediği UFO raporunu geçtiğimiz haftalarda yayınlamıştı. Söz konusu raporu hazırlamak için ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), çoğu 2014 yazı ile 2015 baharında olmak üzere 20 yılı aşkın bir sürede Donanma pilotları tarafından bildirilen 140'ın üzerinde vakayı incelemişti.

Rapora göre, Amerikan istihbarat yetkilileri, Donanma pilotları tarafından görülen UFO'ların arkasında uzaylıların olduğuna inanmıyor. Ancak bu uçan nesnelerin ne olduğunu da açıklayamıyorlar. Rapor bu fenomenlerin, ABD askeri operasyonlarının bir parçası olmadığını teyit ediyor.

 

 

Etiketler