Tarih : 16.01.2021 - 11:13 Yorum : 0

WhatsApp geri adım sonrası hikayeler paylaştı

WhatsApp, dünya genelinde tartışmalara yol açan gizlilik sözleşmesi nedeniyle geri adım atmıştı. Bugün de resmi hesap üzerinden hikayeler paylaşarak bilgilendirme yayınladı.

WhatsApp geri adım sonrası hikayeler paylaştı

WhatsApp, gizlilik sözleşmesi sonrası büyük kayıplar yaşadığı için dün gece saatlerinde geri adım attığını duyurdu. 8 Şubat olan son tarihi 15 Mayıs’a ertelediğini ve bazı değişiklikle yapılacağını da paylaştı.

Bugün sabah saatlerinde de WhatsApp resmi hesabından bazı hikayeler paylaşıldı. WhatsApp’ın paylaştığı hikayelerde, ‘Gizliliğinizi korumaya kararlıyız’, ‘Kişisel sohbetleriniz uçtan uca şifreli olduğu için WhatsApp bunları okuyamaz ve dinleyemez’, ‘WhatsApp paylaştığınız konumu göremez’ ve ‘WhatsApp kişilerinizi Faecbook ile paylaşmaz’ yazıları bulunuyor.

WhatsApp geri adım attı! 3 ay ertelendi WhatsApp geri adım attı! 3 ay ertelendi WhatsApp kullanıcılarından gelen tepkiler üzerine, gizlilik sözleşmesini 3 ay erteledi.

WhatsApp'tan kullanıcılara özel açıklama WhatsApp'tan kullanıcılara özel açıklama WhatsApp yaptığı yeni açıklama ile Facebook ve WhatsApp'in kullanıcıların mesajlarını göremediğine dikkati çekerken, Gizlilik İlkesi'nden Avrupa Bölgesi'nin muaf tutulması ve 8 Şubat'a kadar güncellemenin kabul edilmesi zorunluğu konularına açıklamada yer vermedi.

 

Etiketler : WhatsApp
 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber