2022-06-21 17:20:00 | Son Güncelleme : 2022-06-21 17:26:09

Xbox Game Pass'te bugün 2 oyun daha çıktı (21 Haziran)

Microsoft'un oyuncular için sunduğu Xbox Game Pass'te bugün 2 oyun daha çıkış yaptı. İşet 21 haziran 2022 tarihinde çıkan oyunlar...

Xbox Game Pass'te bugün 2 oyun daha çıktı (21 Haziran)
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Oyunseverler için sürekli yeni oyunlar yayınlayan Xbox Game Pass, bugün iki yeni oyunu daha piyasaya sürdü. 21 Haziran itibariyle , Shadowrun Trilogy: ve Total War: Three Kingdoms oyunları satışa çıktı.

Xbox Game Pass'te satışa çıkarılan oyunlar, bugün itibariyle satın alınıp indirilebilir. Peki oyunlar hangi konsollar için geliyor? 

İKİ OYUN DAHA SATIŞA ÇIKTI

Game Pass'te satışa sunulan Shadowrun Trilogy, modern Xbox platformları için geliyor. Öte yandan Total War: Tgrree Kingdoms ise PC kullanıcılarına geliyor. Özellikle ikinci oyun strateji oyunlarına seven kişilere daha çok hitap ediyor.

Shadowrun Trilogy

Game Pass'te çıkış yapan oyunlardan Shadowrun Trilogy, , Tarihin romantikleştirilmiş bir versiyonundan ilham alan ilk Total War oyunudur.

Shadowrun Trilogy, sihrin yeniden uyandığı ve yüksek fantezi canavarların hayata döndürdüğü distopik bir siberpunk gelecekte geçen 3 kült taktik RPG oyunundan oluşuyor.

Total War: Three Kingdoms 

Luo Guanzhong'un 14. yüzyıla ait tarihi destanı "Üç Krallığın Romantizmi"nden etkilenen, 2. ila 3. yüzyıl Çin'inde, ülkeyi kendi yönetimleri altında birleştirmeye ve güçlerini oluşturmaya çalışan efsanevi savaş ağalarının ve onların uşaklarının dramatik yaşamlarını ve eylemlerini içeren bir hikayeyi konu alıyor.

 

Etiketler