2022-07-04 16:35:00 | Son Güncelleme : 2022-07-04 16:46:18

Xiaomi'nin bu bilekliği akıllı saatlere taş çıkaracak: Mi Band 7 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

Çin'de düzenlediği lansmanda yeni akıllı telefonlarını duyuran Xiaomi, merakla beklenen bilekliği Mi Band 7 Pro'yu da sergiledi. İşte akıllı saatlere taş çıkaran Band 7 Pro'nun özellikleri ve fiyatı...

Xiaomi'nin bu bilekliği akıllı saatlere taş çıkaracak: Mi Band 7 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçtiğimiz aylardan bu yana sızıntılarıyla gündeme gelen Mi Band 7 Pro, nihayet bugün Xiaomi tarafından duyuruldu. İlk olarak Xiaomi 12S serisini tanıtan firma, lansmanın sonunda ise Mi Band 7 Pro akıllı bilekliğini piyasaya sürdü. Peki Xiaomi'nin yeni bilekliği hangi özelliklere sahip? İşte bilmeniz gereken tüm detaylar...

XIAOMI MI BAND 7 PRO ÖZELLİKLERİ

Daha önceki görüntülerde olduğu gibi Mi Band 7 Pro, Redmi Smart Pro'nun sahip olduğu tasarım dilini takip ediyor. Ancak birinci sınıf bu üründe, metal kasa ve saatlerinkine benzer bir kayış bulunuyor. Görünüm olarak ise dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Özellikler açısından Mi Band 7 Pro; kesintisiz kalp atış hızı izleme, uyku takibi, kan-oksijen izleme ve daha birçok egzersiz moduyla geliyor. Standart modeldeki tüm özellikleri kapsayan Mi Band 7 Pro, ek olarak akıllı bildirimler, müzik ve kamera kontrölü, telefonumu bul özelliği, temassız ödeme ve sesli komut desteğine de sahip.

Öte yandan Xiaomi'nin yeni akıllı bilekliği, ön tarafında; 1.64 inç boyutunda AMOLED ekran ile geliyor. Ayrıca bu ekran ile uyumlu 180'den fazla yerleşik saat yüzü bulunuyor. 

Standart versiyonda olduğu gibi Mi Band 7 Pro'da, yüzlerce spor ve egzersiz modunu destekliyor. Resmi açıklamaya göre Band 7 Pro, hem açık hem de kapalı sporları kapsayan 117 spor moduyla geliyor. 5ATM'ye kadar suya dayanıklı bileklik, aynı zamanda NFC ve GPS'i de destekliyor.

Xiaomi Mi Band 7 fiyatı

Xiaomi'nin yeni akıllı bilekliği ilk olarak Çin'de satışa sunulacak. Fiyatlandırma açısından ise akıllı saatlere taş çıkaran Mi Band 7 Pro, 60 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip. Bilekliğin Türkiye ve diğer ülkelere gelip gelmeyeceği ise henüz açıklanmadı.