2021-08-02 08:59:51 | Son Güncelleme : 2022-02-03 14:47:04

Tokyo 2020 Türkiye Rusya voleybol maçı kaç kaç bitti? A Milli Kadın Voleybol Takımı maç sonucu

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları A Milli Kadın Voleybol Takımı, B Grubu beşinci maçında Rusya ile karşı karşıya geldi. 31 Temmuz Arjantin maçının ardından Filenin Sultanları Rusya maçında mücadele sergiledi. Tokyo 2020 Olimpiyatları Türkiye karşılaşmalarını takip edenler ''Türkiye Rusya voleybol maçı kaç kaç bitti? A Milli Kadın Voleybol Takımı şampiyon oldu mu? Tokyo 2020 Olimpiyatları Filenin Sultanları Rusya maçını sonucu ne oldu?'' sorularını merak etmeye başladı.

Tokyo 2020 Türkiye Rusya voleybol maçı kaç kaç bitti? A Milli Kadın Voleybol Takımı maç sonucu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Tokyo 2020 Olimpiyatları hız kesmeden devam ediyor. Milli takım ve milli sporcuların kozlarını paylaştığı mücadeleler büyük ilgi görüyor. A Milli Kadın Voleybol Takımı bugün rakibi Rusya ile sahaya çıktı. A Milli Kadın Voleybol Takımı Tokyo 2020 Yaz Olimpiyatları’nın ilk maçında rakibi Çin’i 3-0 mağlup etmişti. Grubun ikinci maçında Filenin Sultanları İtalya’ya 3-1 kaybetti. Filenin sultanları güçlü rakibi gözler ABD karşısında 3-2 yenilgi almıştı. Son olarak Arjantin ile karşı karşıya gelen A Milli Kadın Voleybol Takımı 3-0 maçı kazandı.  

TÜRKİYE RUSYA VOLEYBOL MAÇI KAÇ KAÇ BİTTİ? 

A Milli Kadın Voleybol Takımı Rusya ile karşı karşıya geldi. Filenin Sultanları son grup maçı olan Rusya Türkiye karşılaşmasında kozlarını paylaştı. Herkesin merakla izlediği maç 3-2 galibiyetle sonuçlandı. Türkiye Rusya ile mücadelesinin ardından Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları B Grubu maçlarını tamamlamış oldu.

TÜRKİYE RUSYA VOLEYBOL MAÇI SAAT KAÇTA? 

Tokyo 2020 Yaz Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil eden A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın gayretli mücadelesi sürüyor. Türkiye’de heyecanla takip edilen Filenin Sultanları, kazandığı maçlarla gururlandırıyor. A Milli Kadın Voleybol Takımı Rusya ile 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları B Grubu'ndaki son maçında çıktı. 2 Ağustos Pazartesi günü gerçekleşen olan voleybol maçı Türkiye saatlerine göre sabah 08.20’de başladı. Türkiye Rusya voleybol karşılaşması Filenin Sultanlarının zaferiyle sonuçlandı. Türkiye rakibi Rusya'yı 3-2 yendi. 

TOKYO 2020 TÜRKİYE RUSYA MAÇI HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?  

Türkiye Rusya maçı için geri sayım tamamlandı. Heyecanla beklenen zorlu mücadeleyi izlemek isteyen vatandaşlar ‘’Rusya Türkiye voleybol maçı hangi kanalda yayınlanıyor?’’ sorusu sormaya başladı. Diğer Tokyo 2020 Olimpiyatları Türkiye maçlarında olduğu gibi Türkiye Rusya voleybol maçı da TRT spor da canlı ve şifresiz olarak yayınlanıyor.  

2020 TOKYO OLİMPİYATLARI KADINLAR VOLEYBOL B GRUBU PUAN DURUMU

Türkiye Rusya voleybol maçı devam ederken Tokyo 2020 Olimpiyatları Kadınlar Voleybol B Grubu puan durumu ise şu şekilde: 

  • İtalya : 9 puan
  • ROC (Rusya) : 8 puan
  • ABD : 8 puan
  • Türkiye : 7 puan
  • Çin : 1 puan
  • Arjantin : 0 puan

Türkiye Rusya voleybol maçı tamamlandı. Tokyo 2020 Türkiye Rusya voleybol maçı 3-2 sonuçlandı. Filenin Sultanları son grup maçını da zaferle sonuçlandırdı.

A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI ÇEYREK FİNAL RAKİBİ KİM OLACAK? 

Tokyo 2020 Olimpiyatları A Milli Kadın Voleybol Takımı B gurubunu 3. olarak tamamladı. Filenin sultanları gruptan 3.olarak çıkmayı başardı. Türkiye Rsuya maçının 3-2 zaferle sonuçlanmasının ardından Filenin Sultanları çeyrek final rakibini beklemeye başladı. A Milli Kadın Voleybol Takımı çeyrek final rakibi yakın zamanda belli olacak. A Milli Kadın Voleybol Takımı Güney Kore ya da Sırbıstan ile eşleşecek. 

Etiketler