TGRT Video Haber

Her şey 20 saniyede oldu! Ne varsa aldılar: Hırsızlık anı kamerada

Bağcılar'da su arıtma cihazı satan bir işyerine ait otomobilin arka camını kıran hırsızlar, yaklaşık 20 saniyede aracın içinde ne varsa çaldılar. Hırsızlık anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Bursa'da dün sabah saatlerinde meydana gelen hırsızlık olayında, 3 hırsız su arıtma cihazı satan bir işyerine ait otomobilin arka camını kırdı.

Daha sonra hırsızlar araçta bulunan 15 bin TL değerinde ürünleri yanaştırdıkları kamyonete yüklemeye başladı. Ürünleri çalan hırsızlar kısa sürede olay yerinden araçla kaçarak uzaklaştı.

İŞE GİTMEK İÇİN DIŞARI ÇIKTI, ŞOKE OLDU

Sabah işe gitmek için dışarı çıkan araç sahibi olayı fark edince polis ekiplerine haber verdi. Şikayet üzerine araçta parmak izi alıp incelemelerde bulunan polis ekipleri hırsızları yakalama çalışması başlattı.

"PARMAK İZİ ÇIKMADI"

Benzer şekilde araçlarına defalarca hırsız girdiğini anlatan Yusuf İşleyen, “Misafirliğe gitmiştim. Sabah saat 07.30 sıralarında kalkıp aracımın başına geçtiğim zaman arka camının patlatıldığını gördüm. Ondan sonra polis ekiplerine haber verdim. Olay yeri inceleme geldi. Kontrol ettiler. Parmak izi çıkmadı maalesef. Daha sonra kayıtları izlediğimde aracımın başına gelen üç kişinin camı patlattığını gördüm. Ondan sonra camı kırıp içerisinden cihazları ve takım çantasını aldıklarını gördüm. Yaklaşık yirmi saniyede her şeyi halledip kaçtıklarını gördüm. Şikayetçi oldum” dedi.