Tarih : 21.06.2021 - 14:55 Yorum : 0

131 gün erken doğdu! Hayat mücadelesi rekora layık görüldü

Hayatta kalan en prematüre bebek' olarak kayıtlara geçen Richard Hutchinson'dan iyi haber geldi. 5 aylık doğan bebek hayata öyle sıkı tutundu ki Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

131 gün erken doğdu! Hayat mücadelesi rekora layık görüldü

ABD'de doktorlar yaşama şansı yok dediği bebek hayata sıkı sıkı tutunarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.

'Hayatta kalan en prematüre bebek' olarak kayıtlara geçen Richard Hutchinson'dan iyi haber geldi. 5 aylıkken 330 gram ağırlığında dünyaya gelen Hutchinson 1 yaşına bastı.

'Mucize bebek' olarak anılan Hutchinson'nın ilk doğum günü partisinden görüntüler kamuoyuyla paylaşıldı.

Richard geçtiğimiz yıl ABD'nin Minnesota eyaletinde komplikasyon nedeniyle planlanan doğumdan 131 gün erken dünyaya gelmişti. O kadar küçüktü ki annesi onu avucunun içerisinde taşıyabiliyordu.

10 bebek doğurup rekor kırmıştı, bebekler hayat mücadelesi veriyor 10 bebek doğurup rekor kırmıştı, bebekler hayat mücadelesi veriyor Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Guateng eyaletinde tek doğumda 10 bebek dünyaya getireren Guiness rekoru kıran Gosiame Thamara Sithole'un bebekleri hayat mücadelesi veriyor.
Ömer Bebek hayata tutundu Filistin sevince boğuldu Ömer Bebek hayata tutundu Filistin sevince boğuldu İşgalci İsrail’in Filistinlilere yönelik saldırısında evi bombalanan ailede 4 kişi şehit olurken Ömer Bebek enkazdan sağ olarak kurtarıldı. Baba hastanede sevinç gözyaşlarına boğuldu.
Yapay zekâ bebekleri Yapay zekâ bebekleri Dijital hayatın her alanında aktif şekilde kullanılan yapay zekâ teknolojisi üreme tıbbına da yön vererek çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin yüzünü güldürüyor. Akıllı teknolojiler, tutunma potansiyeli en yüksek embriyoyu seçip gebelik şansının artmasını sağlıyor.

Etiketler : ABD bebek doğum yeni doğan
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber