Tarih : 19.06.2021 - 12:38 Yorum : 0

15 metreden aşağı atladı: Şov yapma diyenlere, ‘ben Beyaz mıyım?’ dedi

Yüksek gerilim hattına çıkan kişi, indiği 15’inci metreden aşağı atladı. Şov yapma diyenlere, ‘ben Beyaz mıyım?’ diye takılan kişi, polise de atlamadan önce kendisine bir şey olup olmayacağını sordu.

15 metreden aşağı atladı: Şov yapma diyenlere, ‘ben Beyaz mıyım?’ dedi

Olay , Bursa’nın Yıldırım ilçesi Şirinevler Mahallesi Çam Parkında yaşandı. Parkın yanından geçen yüksek gerilim hattına çıkan 37 yaşındaki Hakan G., itfaiye, polis ve kurtarma ekiplerini harekete geçirdi.

"BEN BEYAZ MIYIM?"

Vatandaşların bakışları arasında inmekte direnen kişi, yapılan ikna çalışmaları sonucu 50 metreden aşağı indi. 15 metreye geldiğinde vatandaşların şov yapma diye çıkışmasına ‘ben Beyaz mıyım? diye takıldı. 3,5 saatin sonunda aşağı inmeye ikna olan Hakan. G. itfaiyenin kurduğu hava yatağına atlamaya karar verdi.

KENDİNİ BOŞLUĞA BIRAKTI

Akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen kişi, polis ekiplerine ise yatağın üzerine atladığında yeniden havaya sıçrayıp sıçramayacağını sordu. Kısa süre sonra kendini boşluğa bırakan Hakan, hava yastığının üzerinden yere indirilerek, ifadesinin alınması için polis merkezine götürüldü.

Üvey kızını kurtarmak için denize atladı canından oldu Üvey kızını kurtarmak için atladı canından oldu İngiltere'de 22 yaşındaki bir genç, 19 aylık üvey kızını kurtarmak için girdiği denizden canlı çıkamadı. Kızı için canından olan genç 'Kahraman baba' olarak anıldı.

Karnındaki çocuğu düşürmek için çatıdan atladı Karnındaki çocuğu düşürmek için çatıdan atladı Erzincan’da psikolojik sorunlar yaşadığı öne sürülen Afganistan uyruklu 7 aylık hamile ve 4 çocuk annesi kadın, karnındaki çocuğu düşürmek için evinin çatısından aşağı atladı.

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber