Tarih : 19.10.2021 - 13:40 Yorum : 0

16 yaşındaki öğrencinin öldüğü kavganın sebebi herkesi kahretti

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde dün akşam okul çıkışında, bir parkta karşı karşıya gelen iki öğrenci grubu arasında meydana gelen kavgada kalbinden bıçaklanan 16 yaşındaki öğrenci hayatını kaybetti. Cinayete neden olan kavganın yukarıdan aşağıya atılan bir pet şişeden kaynaklandığı öğrenildi.

16 yaşındaki öğrencinin öldüğü kavganın sebebi herkesi kahretti

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Kuşadası Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri arasındaki 'pet şişe' kanlı sona erdi. Kavgada kalbinden bıçaklanan 16 yaşındaki öğrenci olay yerinde hayatını kaybetti.

PARKTA DÜELLO İÇİN SÖZLEŞTİLER

Aynı okulda öğrenim gören 16 yaşındaki Boran Sönmez ile Z.K. arasında okulda pet şişe atılması ya da düşürülmesi sonucu tartışma yaşandı. Okulda başlayan tartışmada taraflar okul çıkışı belirledikleri bir parkta düello için sözleşince iki öğrenci grubu okul bittikten sonra parkta toplandı.

KALBİNDEN BIÇAKLANAN ÖĞRENCİ ÖLDÜ

Olayda hayatını kaybeden 16 yaşındaki Boran Sönmez ile aynı okuldan diğer öğrenci Z.K. birbirlerine bıçak ve muşta adı verilen kesici aletlerle saldırdı. Yaşanan kavgada karnından ve kalbinden bıçaklanan Boran Sönmez olay yerinde hayatını kaybederken, kendisinin de bıçakla yaralandığı ileri sürülen diğer öğrenci Z.K. olaydan sonra firar etti.

Cumhuriyet Savcılığı tarafından el konulan olayla ilgili soruşturma çok yönlü olarak devam ederken, olaydan sonra firar eden ve çocuk yaşta katil olan diğer öğrencinin arandığı öğrenildi.

KAVGANIN NEDENİ DUYANLARI KAHRETTİ

Kavgada 16 yaşındaki bir öğrencinin hayatını kaybetmesi, yine aynı yaşta bir öğrencinin katil olması ve kavganın sebebinin de bir pet şişeden kaynaklanması duyan herkesi adeta kahretti.


Boran Sönmez

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber