2021-11-26 10:55:33

Adana'da sokak ortasında cinayet: 4 yerinden vurdular, hastaneye bırakıp kaçtılar

Adana’da bir kişi tartıştığı genci sokak ortasında 4 yerinden vurdu. Bir başka kişi tarafından hastane önüne bırakılan genç hayatını kaybetti.

Adana'da sokak ortasında cinayet: 4 yerinden vurdular, hastaneye bırakıp kaçtılar
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Adana’da 22 yaşındaki genç sokak ortasında tartıştığı kişi tarafından tabancayla vücudunun çeşitli yerlerinden vuruldu. Araçla hastaneye götürülen genç yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay, Çukurova ilçesine bağlı Karslılar Mahallesi Adnan Mendres Bulvarı üzerinde yaşandı. İsmi öğrenilemeyen bir kişi 22 yaşındaki Ulaş Çelikten ile tartışmaya başladı.

4 YERİNDEN VURDULAR, HASTANEYE BIRAKIP KAÇTILAR

Tartışma kavgaya dönüşünce şahıs, Çelikten’e tabancayla defalarca ateş ederek kasığından, sırtından, bacağından ve göğsünden yaraladı. Şahıs bir otomobile binerek olay yerinden kaçarken kimliği belirlenemeyen bir başka kişi yaralı Çelikten’i araçla hastaneye bıraktıktan sonra kaçtı. Çelikten’i hastaneye getirip kaçan şüpheli polis tarafından aranıyor.

Uğur Çelikten ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Cesedi otopsi için morga kaldırıldı.

KAÇARKEN BOŞ KOVANLARI TOPLADI

Polisler Çelikten’in vurulduğu yerde delil arama çalışması başlattı. Boş kovanları olay yerinde bulamayan ekipler kamera kayıtlarını izledi. Çelikten’i vuran şahsın kaçarken boş kovanları da aldığı değerlendiriliyor. Olayı gerçekleştiren şüphelilerin kimliği tespit etme çalışmaları devam ediyor.

Etiketler