Tarih : 25.10.2021 - 11:53 Yorum : 0

Ailesine baktığı at arabasını yaktılar: Gencin gözyaşları yürekleri dağladı

Şanlıurfa’da at arabasıyla hurdacılık yaparak 6 nüfuslu ailesine bakan gencin at arabası, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yakıldı. Yanan ekmek teknesinin başında ağlayan talihsiz gencin gözyaşları yürekleri dağladı.

Ailesine baktığı at arabasını yaktılar: Gencin gözyaşları yürekleri dağladı

Şanlıurfa’da at arabasıyla hurdacılık ve hamallık yaparak anne, baba ve 4 kardeşine bakan Ramazan Harmanşah, tarla dönüşünde atının eziyet çekmemesi için at arabasını yolun kenarına çekti. Ramazan Harmanşah, sabah olunca çalışmak için atı ve arabayı almaya gittiğinde ekmek teknesinin kimliği belirsiz kişi veya kişilerce ataşe verildiğini gördü.

TALİHSİZ GENCİN GÖZYAŞLARI YÜREKLERİ DAĞLADI

Demirler hariç, tamamen yanarak küle dönen at arabasının yanına çökerek gözyaşı döken talihsiz gencin o anları, bir arkadaşı tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Talihsiz gencin gözyaşları, görenlerin yüreklerini dağladı.

AT ARABASINI BORÇLA ALMIŞTI

Ramazan Harmanşah, ”At arabasıyla ben 6 kişilik aileme bakıyordum, bunlardan biri de şimdi asker. Her gün sabah çıkar, akşama kadar hurda toplar ve satarım. Arabam ekmek teknemdi ama at arabamdan ne istediler anlayamadım. At arabamın 350 TL borcu kalmıştı, şimdi ne yapacağımı bilemiyorum, 2 gündür arabam olmadığı içinde çalışamıyorum” dedi.

Kaynak : İHA
Etiketler : Şanlıurfa At At Arabası
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber