Tarih : 21.09.2021 - 12:00 Yorum : 0

Akaryakıt soyguncusu miktarı beğenmedi: Para sizin paranız değil, ihtiyacım var!

Samsun'da bir akaryakıt istasyonuna giren soyguncu, market sorumlusu ile pompa görevlisine silah doğrultarak kasadaki paraları aldı. 4 bin 500 lira alan soyguncu, 'Sizin paranız değil, ihtiyacım var' diyerek parayı alıp kaçtı.

Akaryakıt soyguncusu miktarı beğenmedi: Para sizin paranız değil, ihtiyacım var!

Samsun'da silahlı ve maskeli soyguncu, akaryakıt ve market çalışanlarını etkisiz hale getirmesinin ardından kasadaki paraları alıp kaçtı. Soygun anları güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilirken kimliği henüz belirlenemeyen soyguncu, "Para sizin paranız değil, ihtiyacım vardı" sözleriyle kendisini savundu.

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesindeki bir akaryakıt istasyonunda 19 Eylül gecesi saat 03.50 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kimliği belirsiz kar maskeli ve ellerinde cerrahi eldiven bulunan soyguncu akaryakıt istasyonunun market kısmına gelerek market sorumlusu İsa B. ile pompa görevlisi Erdal Ş.'ye tabancasını doğrultarak "Parayı ver, parayı ver. Çıkart parayı. Kaldır elleri kaldır" dedi.

PARANIN MİKTARINI BEĞENMEDİ

İsa B. ve Erdal Ş. ellerini havaya kaldırınca soyguncu plastik kelepçe verdiği İsa B.'nin pompacı Erdal Ş.'nin ellerini kelepçelemesi istedi. Silahlı soygununun ısrarı üzerine İsa B. Erdal Ş.'nin ellerini plastik kelepçe ile bağladı. "Kasa" diye seslenen soyguncu, "Eller yukarı" diyerek parayı istedi ve pompacının markete getirip saydığı 3 bin 500 lirayı aldı. Yine para isteyen soyguncu İsa B.'nin çekmeceden bin lira daha para vermesi üzerine "Bu kadar mı? " diye parayı azımsayarak, "Para sizin paranız değil, ihtiyacım vardı" diyerek bin lirayı da alıp 4 bin 500 lira ile kaçtı.

Soygun anı ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Akaryakıt istasyonu çalışanları polise ihbarda bulundu. Polis olay yerinden kaçan silahlı soyguncunun kimlik tespitine ve yakalanmasına çalışıyor. Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber