2021-07-28 19:32:35

"Beni beklemeyin" dedi, mezarlıkta cansız bedeni bulundu

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde ‘Bugün beni beklemeyin’ deyip mezarlık ziyaretine giden ve 8 gündür haber alınamayan yaşlı adam mezarlıkta ölü bulundu.

"Beni beklemeyin" dedi, mezarlıkta cansız bedeni bulundu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul’dan Süleymanpaşa ilçesi Kumbağ Mahallesi'ndeki yazlık evine gelen İbrahim Yüsel, Kurban Bayramı sabahında namazı kılmak ve mezarlık ziyareti için ‘Bugün beni beklemeyin’ diyerek doğum yeri olan Naip Mahallesi'ne gitti.

DRONE İLE HAVADAN ARAMA BAŞLATILDI

Yüksel’den haber alınmaması üzerine yakınları durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Kayıp şahsın Naip Mahallesi Mezarlığı'na giderken görüldüğü tespit edilmesi üzerine Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından şahsın bulunması için en son görüldüğü bölgede iz takip köpek timi ile karadan ve drone ile havadan arama başlatıldı.

ŞÜPHELİ BİR DURUMA RASTLANMADI

Yapılan arama sonucu iz takip köpek timi tarafından mezarlığa 50 metre mesafede çamlık bölgede kayıp şahsın cansız bedenine ulaşıldı. İlk belirlemelere göre doğal yollardan öldüğü tespit edilen şahsın bedeninde şüpheli bir duruma rastlanılmadı. Daha sonra şahsın cesedi Tekirdağ Şehir Hastanesi morguna götürüldü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Etiketler