Tarih : 08.06.2021 - 11:29 Yorum : 0

Bir kadın cinayeti daha! Medine Seyis’in ölümünde acı detay

Bıçaklanarak öldürülen Medine Seyis, kendisini öldüren erkek arkadaşı nedeniyle defalarca koruma tedbiri ve uzaklaştırma kararı çıkartmış.

Bir kadın cinayeti daha! Medine Seyis’in ölümünde acı detay

Trabzon’da işlenen cinayette, 43 yaşındaki Medine Seyis, eski erkek arkadaşı Bülent Taşkın tarafından defalarca kez bıçaklandı. Katil Bülent Taşkın olay sonrası kaçtı.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Bıçaklanan kadın ağır yaralı şekilde ambulansla hastanesiye kaldırıldı. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Polis ekipleri, yurt dışına kaçma ihtimaline karşı hakkında yurtdışı çıkış yasağı da getirilen Bülent Taşkın'ın izini kamera kayıtlarından ve bilinen adresler üzerinden sürdü.

SORGUSU SÜRÜYOR

Yapılan araştırma sonucu saklandığı yer tespit edilen Bülent Taşkın polisin operasyonuyla dün akşam saatlerinde evinin yakınlarında yakalanarak gözaltına alındı.

Şahsın Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunun sürdüğü bildirildi.

Öte yandan Medine Seyis’in ve Bülent Taşkın'ın bir önceki eşlerinden boşandıktan sonra bir süre birlikte yaşadıkları, daha sonra aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle ayrıldıkları ortaya çıktı.

KORUMA VE UZAKLAŞTIRMA KARARI ÇIKARTMIŞ

Medine Seyis’in Bülent Taşkın'ın kendisini sürekli rahatsız etmesi, şiddet ve saldırı eğilimi nedeniyle hakkında defalarca koruma tedbiri ve uzaklaştırma kararı çıkarttırdığı öğrenildi.

Alınan son koruma ve uzaklaştırma kararının Mayıs ayında son bulduğu bilgisine ulaşıldı.

Hastanede kadın cinayeti: Çocuklarının gözü önünde öldürüldü Kadıköy’de bıçaklı dehşet İstanbul’da bir kadın çalıştığı hastanede boşandığı eşi tarafından çocuklarının gözü önünde bıçaklanarak öldürüldü

Samsun'da kadın cinayeti! 18 yıllık eşini katletti Samsun'da kadın cinayeti! 18 yıllık eşini katletti Samsun'da eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle evden uzaklaştırma kararı bulunan koca, 18 yıllık 2 çocuk annesi eşini sabah işe giderken apartmanın girişindeki merdivenlerde kurşun yağdırarak öldürdü.

İstanbul'da kadın cinayeti: Yol kenarında bıçaklanarak öldürüldü İstanbul'da kadın cinayeti: Yol kenarında bıçaklanarak öldürüldü İstanbul'da bir kadın boğazından bıçaklanmış halde bulundu. Yol kenarına terk edilen ağır yaralı kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber