Tarih : 01.08.2021 - 17:15 Yorum : 0

Cansız bedenleri bulunan çiftin köpeği kapıdan ayrılmadı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan orman yangınında kayıp olarak aranan çiftin cansız bedenleri evlerinin 500 metre uzağında bulundu. Çiftin köpeğinin bir an olsun kapıdan ayrılmaması yürekleri burktu.

Cansız bedenleri bulunan çiftin köpeği kapıdan ayrılmadı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde meydana gelen orman yangını hala devam ediyor. Ekiplerin seferber olduğu orman yangınında söndürme çalışmaları devam ederken bazı mahalleler küle döndü. Küle dönen Kalemler Mahallesi’nde kayıp olarak aranan Fahri Yiğit Okur ve Alman uyruklu eşi Andire Yiğit Okur'un öğle saatlerinde cansız bedenlerine ulaşıldı. Olay yerine gelen ekipler tarafından yapılan değerlendirme neticesinde çiftin evlerinin yanmaya başlamasının ardından kaçarken alevlere yakalandığı değerlendiriliyor.

ÇİFTE BIRAKILAN NOT DUYGULANDIRDI

Kapıda yazılı olan not dikkatlerden kaçmadı. Notta çiftin arkadaşları tarafından yazılan, “Fahri bizimle irtibat kur. Herkes sizi merak ediyor” sözleri yürekleri burktu. Ayrıca, çiftin köpeklerinin bir an olsun kapıdan ayrılmaması da dikkatlerden kaçmadı. Köpekle, yangın dolayısıyla mahallede görevli olan bir kişi ilgilenirken, ekipler tarafından alınmak istenilen köpek, gitmek istemeyince yanan ormanlık alana kaçtı. Çiftin cenazeleri ise yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Kaynak : İHA-AA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber