2022-07-03 17:45:01 | Son Güncelleme : 2022-07-03 17:51:07

11 milyonluk hırsızlık kamerada! Çelik kasayı kucaklayıp kayıplara karıştılar

Yaşam  | Editör : Baran Aksoy |İhlas Haber Ajansı

Fatih’te bir tekstil mağazasına giren hırsızlar, içinde 11 milyon TL değerinde doların bulunduğu kasayı kucaklayıp çaldı. Hırsızlık anı iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

11 milyonluk hırsızlık kamerada! Çelik kasayı kucaklayıp kayıplara karıştılar
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçtiğimiz ay İstanbul Fatih’te bulunan bir tekstil mağazasında meydana gelen olayda, mağazayı gözüne kestiren hırsızlar gece saatlerinde araçla iş yerinin olduğu sokağa geldi.

Kapıyı zorlayarak içeriye giren hırsızlar çelik kasayı aramaya başladı. İş yeri içerisindeki masa ve sandalyeleri sağa sola fırlatan hırsızlar daha sonra çelik kapının olduğu alana gitti. Bir süre sonra çelik kasayı taşıyarak geldikleri götürdüler. Daha sonra araçla oradan ayrılan hırsızlar kayıplara karıştı.

İŞ YERİ SAHİBİ BÜYÜK ŞOK YAŞADI

İş yeri sahibinin sabah dükkanı açmasıyla fark ettiği olay sonrası büyük şok yaşadı. Durumun polis ekiplerine bildirilmesinin ardından olay yerine gelen polis ekipleri burada inceleme yaptı.

HIRSIZLIK ANI KAMERADA

Gece geç saatlerde yaşanan hırsızlık olayı iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde içeriye giren hırsızların çelik kasayı arabaya taşıdığı görülüyor. Kasanın içerisinde 650 bin dolar olduğu (piyasa değeri yaklaşık 11 milyon TL) öğrenildi.