Tarih : 25.10.2021 - 20:25 Yorum : 0

Cezaevinden izinli çıkan mahkumu, husumetlisi tabancayla yaraladı

Malatya'da cezaevinden izinli olarak çıkan mahkum, sokakta husumetlisi ile karşılaştı. Birbirlerine küfür eden ikili arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Tabancasıyla husumetlisini ayağından vuran saldırgan, olay yerinden kaçtı. Yaralı mahkum hastaneye kaldırılırken, saldırgan kısa sürede yakalandı.

Cezaevinden izinli çıkan mahkumu, husumetlisi tabancayla yaraladı

Malatya'da cezaevinden izinli olarak çıkan şahıs, tartıştığı husumetlisi tarafından tabanca ile ayağından vuruldu. Olay sonrası kaçan şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

AYAĞINDAN VURDUKTAN SONRA KAÇTI

Yeşilyurt ilçesine bağlı Salköprü Mahallesi'nde, cezaevinden izinli olarak çıkan A.Ç., husumetlisi H.T.Ü. ile Desenli Sokak'taki otoparkın önünde karşılaştı. Birbirlerine küfür eden ikili arasında kavga çıktı. H.T.Ü., tabanca ile A.Ç.'yi ayağından vurarak kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralı şahsı Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı.

ÇÖP KONTEYNERİNDE KOVAN BULUNDU

Olay yerinde inceleme yapan polis ise çöp konteyneri içerisinde bir adet boş kovan buldu. Olayın şüphelisi H.T.Ü. kısa sürede yakalayarak gözaltına alındı. Olayda kullanılan suç aletini bölgede bulunan bir sokağa attığını belirten H.T.Ü. polis merkezine götürülürken, tabancanın bulunması için çalışma başlatıldı.

Olayla ilgili başlatılan tahkikat sürüyor.

Kaynak : İHA
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber