2021-12-14 11:07:19

Cinayet gibi kaza: İmam ve öğretmen eşi feci şekilde can verdi

Cinayet gibi kaza Samsun’da yaşandı. İki otomobilin çarpışması sonucu bir otomobil yoldan çıkarak refüjdeki ağaca çarptı. Otomobilde bulunan imam ile yanındaki öğretmen eşi olay yerinde feci şekilde hayatlarını kaybetti.

Cinayet gibi kaza: İmam ve öğretmen eşi feci şekilde can verdi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Cinayet gibi kaza Samsun’da yaşandı. Plakası ve sürücüsü tespit edilemeyen bir otomobil, Mahmut Akbulut idaresindeki otomobile çarptı.

FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİLER

Kazaya sebebiyet veren otomobil olay yerinden hızla kaçarak kayıplara karışırken, Mahmut Akbulut idaresindeki otomobil yoldan çıkarak refüjdeki ağaca çarpıp hurdaya döndü. Aracın içinde sıkışan Mahmut Akbulut ile eşi Edanur Akbulut olay yerinde feci şekilde hayatlarını kaybetti.

YAKINLARI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Hurdaya dönen araçtaki cesetler itfaiye ekipleri tarafından çıkartıldı. Kazada ölen Mahmut Akbulut'un Ordu'nun Ünye ilçesinde imam, eşi Edanur Akbulut'un ise öğretmen olduğu öğrenildi. Kaza yerine gelen ölenlerin yakınları gözyaşına boğulup sinir krizi geçirdi. Araçtan güçlükle çıkartılan cesetler otopsi için samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

 

Etiketler