21˚
İstanbul
21˚
açık
Nem %43
Rüzgar 3.12 /s
Pazar
23˚/16˚
Pazartesi
21˚/17˚
Salı
22˚/15˚
Çarşamba
23˚/15˚
21 Mayıs 2022 Cumartesi
2021-11-09 16:12:40

Derse girmeyen öğretmenin cansız bedeni depoda bulundu

Denizli’de bir lisede görev yapan ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen beden eğitimi öğretmeni, derse girmedi. Meslektaşlarının okul içinde aradığı öğretmenin cansız bedeni, spor salonunun deposunda kalorifer borusuna asılı halde bulundu. Yaşanan olayın ardından okulun boşaltılmasına karar verildi. Öğrenciler şaşkın gözlerle evlerine döndü.

Derse girmeyen öğretmenin cansız bedeni depoda bulundu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Denizli’de bir lisede görev yapan beden eğitimi öğretmeninin, spor salonunun deposunda ölü bulunmasının ardından okul tamamen boşaltıldı.

KALORİFER BORUSUNA ASILI HALDE BULUNDU

Merkezefendi ilçesi Karahasanlı Mahallesinde; bir süre önce Nalan Kaynak Anadolu Lisesine tayini çıkan ve psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen Hasan Hüseyin Tavlı’nın derse girmemesi üzerine mesai arkadaşları odasına baktı. Burada Tavlı’yı göremeyen öğretmenler, daha sonra spor salonuna gittiklerinde acı tabloyla karşılaştı.

İhbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri spor salonunun deposunda bulunan kalorifer borusuna asılı bulunan Tavlı’nın öldüğünü belirledi.

Hasan Hüseyin Tavlı

ARKADAŞLARI GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Acı haber sonrası okuldaki öğrencilerin okulu boşaltması uyarısı geldi. Derslerini yarıda bırakan öğrenciler, şaşkın gözlerle okulu boşalttı.

Tavlı’nın okula gelen arkadaşları ise gözyaşlarına hakim olamadı. Yapılan incelemelerin ardından Tavlı’nın cansız bedeni otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Etiketler