22˚
İstanbul
22˚
açık
Nem %45
Rüzgar 5.37 /s
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
24 Mayıs 2022 Salı
2021-09-26 09:18:51

Uzaklaştırma kararına aldırmadı: Engelli babaya eski damat dayağı

Gaziantep'te, hakkında uzaklaştırma kararı bulunan E.K., eski eşinin evine gelerek terör estirdi. Eski eşini ve ailesini darp eden eski koca, genç kadının engelli olduğu öğrenilen babasını kanlar içinde bıraktı.

Uzaklaştırma kararına aldırmadı: Engelli babaya eski damat dayağı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Gaziantep'te engelli bir adam, hakkında uzaklaştırma kararı bulunmasına rağmen evine gelen eski damadı tarafından darp edildi. Yüzü gözü kan içinde kalan adam yetkililerden yardım istedi. 

Gaziantep'in Araban ilçesi kırsal Hisar Mahallesi'nde meydana gelen olayda, iddiaya göre, Hisar Mahallesi'nde oturan engelli İbrahim K.'nin evine boşanan kızı Zeliha K.'nin eski kocası E.K. geldi. Bu esnada İbrahim K. ve aile fertleri ile E.K. arasında tartışma çıktı.

TÜM AİLE ÜYELERİNİ DARP ETTİ

Tartışma sırasında şüpheli E.K., eski eşini, eski eşinin engelli babasını ve diğer aile fertlerini darp etti. Olay sonrası engelli İbrahim K.'nin yüzü gözü kanlar içinde kaldı.

MAHALLELİ ARAYA GİRDİ

Mahalle halkının araya girmesiyle kavga daha da büyümeden sona erdirilirken, mağdur İbrahim K. ve eşi Elmas K. ile kızı Zeliha K. olay sonrası jandarma karakoluna giderek kendilerini darp eden E.K.'den şikayetçi oldu.

Olayla ilgili incelemenin sürdüğü öğrenildi.

Etiketler