Tgrt Haber
11˚

Eve değil kamyonete 4 kat çıktı, görenler şaşırdı

12 Kasım 2023 10:11 - Güncelleme : 12 Kasım 2023 10:18
Editör: Murat Makas / Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Antalya'da bir sürücü kamyoneti 4 kat yük yükledi, görenler hayrete düştü. Virajlarda devrilme tehlikesi yaşayan kamyoneti gören sürücüler, "İnanılır gibi değil, bu nasıl cesaret arkadaş?" diyerek görüntüleri paylaştı.

Kamyonet, Ev, Antalya

Antalya’nın Kepez ilçesinde sürücüler tarafından çekilip sosyal medyada paylaşılan görüntüler, şaşırttı. Sürücü ismi öğrenilemeyen 07 MB 5913 plakalı kamyonet, aşırı yük yüklenip caddelerde ilerledi. Neredeyse kamyonetin 4 katı yükseklikte yükün bulunduğu kamyonet, virajlara girdiğinde yan yatarak devrilme tehlikesi de yaşadı.

''BU NASIL CESARET ARKADAŞ?''

Oldukça yüksekte bulunan yön levhaları ile trafik ışıklarına sıfır geçen kamyonet, caddedeki diğer sürücüleri de hayretler içerisinde bıraktı. Görüntüyü kaydeden bir sürücü, ''İnanılır gibi değil, bu nasıl cesaret arkadaş. İnşallah devrilmez'' diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

Eve değil kamyonete 4 kat çıktı, görenler şaşırdı

PARA CEZASI UYGULANDI

Görüntüler üzerine Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler söz konusu kamyonetin sürücüsünü tespit etti. Ekipler sürücüye, sürücü belgesiz araç kullanmaktan 8 bin 190 TL, emniyet kemeri takmamaktan 436 TL, aşırı yük taşımadan dolayı da 909 TL olmak üzere toplam 9 bin 535 TL cezai işlem uyguladı.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.