Tarih : 14.07.2021 - 19:17 Yorum : 1

Evinde intihar eden genç avukatın veda notu ortaya çıktı

Kastamonu'da duruşmadan çıktıktan sonra gittiği evinin banyosunda kendini tavana asarak yaşamına son veren avukat Gizem Saraçoğlu toprağa verildi. Genç avukat Gizem'in arkasında bıraktığı not yürek burktu.

Evinde intihar eden genç avukatın veda notu ortaya çıktı

Kastamonu Barosuna kayıtlı Gizem Saraçoğlu, dün sabah saatlerinde duruşmasından çıktıktan sonra Candaroğulları Mahallesi'nde bulunan evine gitti. Bir süre sonra yakınları ve arkadaşları tarafından haber alınamayan genç avukat Gizem Saraçoğlu, yakınları tarafından evinde ölü bulundu. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Saraçoğlu'nun cenazesi, olay yerindeki incelemelerin ardından Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin morguna kaldırıldı.

"BEN ARTIK DAYANAMIYORUM"

Avukat Saraçoğlu'nun, ölmeden önce not bıraktığı ortaya çıktı. Polisin evde bulduğu notta Saraçoğlu'nun "Ben artık dayanamıyorum. Annemi çok seviyorum" yazdığı öğrenildi.

"GENCECİK BİR MESLAKTAŞIMIZDI"

Cenaze töreni öncesinde Kastamonu Adliyesi'nde gıyabi tören düzenlendi. Törene Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan, Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Keskin, Kastamonu Barosu Başkanı Özgür Demir ve meslektaşları katıldı. Baro Başkanı Özgür Demir, Gizem Saraçoğlu’nu kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi. Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan ise söyleyecek bir söz bulamadığını ifade ederek, “Avukat Hanım gencecik bir meslektaşımızdı. Allah ailesine sabır versin" dedi. Gizem Saraçağlu'nun cenazesi, yapılan otopsinin ardından bugün Kastamonu’nun Araç ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Etiketler : Kastamonu İntihar Avukat
 
 
YORUM YAPIN

 

1 Yorum

  1. Can türk

    Avukatlık yaptığı hasimlari öldürmüş olabilir ben dayanamıyorum demiş tehdit eden gelişmelere araştırma yapabilir devletimiz

 
Daha fazla yorum
 
© 2004 - TGRT Haber