20˚
İstanbul
20˚
açık
Nem %40
Rüzgar 6.36 /s
Cumartesi
22˚/13˚
Pazar
24˚/16˚
Pazartesi
22˚/16˚
Salı
22˚/14˚
20 Mayıs 2022 Cuma
2021-09-10 16:16:30

Gelin en mutlu gününde anne acısı ile sarsıldı

Samsun’da gelin düğün salonuna gitmek üzere evden çıktığı sırada annesi kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Düğün salonu yerine hastaneye koşan gelin, en mutlu gününde anne acısı yaşadı.

Gelin en mutlu gününde anne acısı ile sarsıldı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Samsun’un İlkadım ilçesinde meydana gelen olayda Karabük’te görevli hemşire Kübra Sepetci ile Kütahya'da görevli hemşire Hasan Tunç düğün töreni için Samsun'a geldi. Düğün hazırlıklarının tamamlanması ile birlikte gelin baba evinden düğün salonuna çıkış yapacağı sırada annesi kalp krizi geçirdi. Olay sonrası hemen sağlık ekiplerine bilgi verildi. Kız tarafının evine giden sağlık ekipleri kalbi duran Beyhan Sepetci'ye kalp masajı yapıp müdahale ederek hastaneye kaldırdı. 

EN MUTLU GÜNÜNDE ACI YAŞADILAR

Gelin ve damak düğün salonu yerine soluğu hastanenin acil servisinde aldı. Beyhan Sepetci yapılan müdahalelere rağmen hastanenin acil servisinde hayatını kaybetti. Gelin ve damat en mutlu günlerinde büyük acı yaşadılar. Beyhan Sepetci'nin cenazesi bugün Reşadiye Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Derecik Mezarlığında toprağa verildi.

 

Etiketler