2021-11-02 15:30:25

Genç kızları tacizcilerden kurtarmak isteyen Haydarcan Kılıçdoğan canından oldu

Ankara'da iki genç kız, alkollü oldukları öne sürülen bir grubun tacizine uğradı. Bu esnada olayı gören ve yardım etmek isteyen 28 yaşındaki Haydarcan Kılıçdoğan, tacizcilerden bir tanesi tarafından bıçaklanarak hayatını kaybetti.

Genç kızları tacizcilerden kurtarmak isteyen Haydarcan Kılıçdoğan canından oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde, alkollü oldukları iddia edilen bir grubun tacizine uğrayan iki genç kızın yardımına 28 yaşındaki Haydarcan Kılıçdoğan yetişti. Grupla arasında sözlü tartışma başlayan Kılıçdoğan, bıçaklanarak ağır yaralandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan genç adam tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

YARDIM ETMEK İSTEDİ AMA...

Alınan bilgiye göre, Yenimahalle İlçesinde Batıkent'te bir AVM önünde meydana gelen olayda, bir grubun sözlü ve fiziksel tacizine uğrayan 2 genç kız olay yerinden geçmekte olan Haydarcan Kılıçdoğan'dan yardım istedi.

Kılıçdoğan ile uyardığı grup içeresinde bulunan Y.S ve M.T arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu zanlılar Kılıçdoğan'ı bıçakla yaraladı.

ZANLILAR TUTUKLANDI

Saldırganlar bekçiler tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Yaralı genç ise ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastahanesine sevk edilen Kılıçdoğan doktorların tüm müdalelelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Gözaltına alınan zanlılar polis sorgusunun ardından çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

 

Etiketler